CITROEN klub Croatia
April 30, 2024, 08:15:34 AM*

Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
Advanced search  
Pages: 1 2 3 4 5 6 »
  Print  
Author Topic: CKH : FINAL CITRO CUT  (Read 67704 times)
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« on: February 06, 2008, 05:28:59 PM »

Tri su ideje koje su u temelju CITRON KLUBA HRVATSKE:


1.   klub za èlanove iz èitave hrvatske
2.   klub za vlasnike i ljubitelje starih citroena
3.   klub za sve generacije



Kordinacijom u klubu proteklih godina trudio sam se da tako bude tj. da ovaj klub ne bude nièija privatna præija i da oni koji doðu  imaju filing ravnopravnosti i dobrodošlice bas na temelju ove tri nabrojane stavke.

67 klupskih akcija u periodu od 2001. – 2007. potvrðuje ovu tezu:
http://www.forum.citroenklub.org/index.php?topic=171.msg18845#msg18845

No ovdje nažalost neæu pisati o tih 67 lijepih uspomena nego o funkcioniranju kluba u proteklih 1,5 g……..

Zadnja 3 susreta CKH organiziraju uz mene moji bratiæi koji veze nemaju sa starim Citroenima niti ih to interesira koji dovlaèe opremu , montiraju, demontiraju, odvoze i to tako ide od Varaždina do Ozlja pa do Zagreba, susret u Ozlju ista ekipa radi uz pomoæ Bubaša koji pokazuju veæi interes nego tzv. Vodstvo kluba.
Kulminacija je bila na jesenjskom susretu u zagrebu gdje se 2 od 4 osobe tzv. vodstva nije ni pojavilo na skupštini dok je jedan je šetao psa po dvorištu…èlanske iskaznice se ne rade pa kasne po 3-4-5 mjeseci …na forumu je teško kao moderator izbrisati jedan post ali se chata satima …...novi broj klupskog èasopisa èeka se samo 2 godine…. ovo su samo neke od krupnijih negativnih situacija ali sasvim dovoljno govore o atmosferi unutar kluba i brizi za klub…

Jednaka energija naših citroenaša manifestira se iu bilo kojoj drugoj akciji…statistièki to izgleda ovako:
U 5 godina rada 57 akcija zapoèeo sam i završio vlastitom inicijativom dok su sreèko  i eva organizirali humanitarke za radio 101

Zar je to normalno ?

Zar je normalno da jedna osoba odradi sve to + Internet stranica+ forum + mediji +  5 brojeva klupskog èasopisa + tisuæe telefonskih razgovora gdje odgovaraš na svakojaka pitanja itd itd  i tako 5 godina !!

Nažalost susret u gradu mladih bio je vrhunac ovog tužnog perioda….susrete radimo zbog ljudi van zagreba …zbog drugih ….mi se i ovako možemo nalaziti u zagrebu..negiranje pomoæi oko susreta je negiranje ljudi koji na njega dolaze a negiranje skupštine (koja se na kraju i nije održala) je negiranje kluba tj. pokazivanje nezainteresiranosti za njegov rad ili ne htijenje da se ukljuèi u njegov rad u ovu skupinu ide i neizrada klupskih iskaznica koja takoðer ide na stetu clanstva….

UBRZO NAKON SUSRETA KRECE VATROMET TAŠTINE OVIM REDOM:

Usmeno dajem naznaku tzv. Vodstvu da bi bilo ok platiti èlanarinu no sve ostaje bez rezultata

9.10.07. U 10:06:26 u dijelu foruma ÈLANOVI I CLANARINA str. 10 stavljam reèenicu:

IMA NEKOLICINA DOSADASNJIH CLANOVA KLUBA  S NEOBNOVLJENOM CLANARINOM ZA 2007. GODINU .....JA NECU STAVLJATI POPISE TIH  LJUDI NEGO CE NOVI POPIS ÈLANOVA KLUBA BITI BEZ NJIH !

(Uplatu èlanarine na ovom forumu moguæe je pratiti od 28.8.2005 i to 24 sata dnevno i 364 dana u godini......svaka uplatnica koju sam dobio stavio sam je na forum.....isèitavanjem ove teme na forumu došao sam do egzaktne brojke od 58 èlanova s uredno plaæenom èlanarinom za 2007 ili 2008 godinu (ovisno o mjesecu uplate) ili drugim rijeèima 42 osobe izbrisane su sa popisa èlanova kluba.....mislim da je to jedini i pošteni naèin prema svim ljudima koji žele biti èlanovi citroen kluba hrvatske

èlanarina u CKH je 50 kn od prvog dana i više je nego simbolièna... no ipak duboko poštujem svaku osobu koja je uplatila tih 50 kn i na taj naèin vanjskim znakom dala do znanja da cijeni dugogodišnje napore oko udruge zvane citroen klub hrvatske )

U TOM TRENUTKU KOMPLETNO TZV. VODSTVO KLUBA BILO JE NEAKTIVNO PO PITANJU ÈLANARINA + KOMPLETAN NADZORNI ODBOR….eto zašto pišem rijeæ tzv.

Kada sam stavio popis èlanova  nastaje KAOS

PROZIVANJE NA FORUMU ! VELEIZDAJA ! KAKO SAM MOGAO ! ZASTO IH NISAM OBAVIJESTIO ? POCINJE VATROMET TAŠTINE:

Gospoda unutar 3 dana uplaæuju èlanarinu ( sve se fino vidi na forumu pa pogledajte u temi èlanovi ) dok potpredsjednik Boris i tajnik Vedran ni do danas nisu obnovili svoju èlanarinu
Kuriozitet da tzv. potpredsjednik kluba Sreèko PLAÆA SVOJU PRVU ÈLANARINU U 4 GODINA 16.10.2007. !!!!
No sve to gospodi nije prepreka da se uredno potpisuju na razne pravne smijurije koje mi stizu ovih dana ( o tome u posebnoj temi za koji dan )


Dakle to je jedina istina o ljudima kojima su danas puna usta  statuta-nadzornog odbora-vodstva kluba-skupštine-rušenje predsjednika-blokade kluba i ljubavi prema klubu itd itd

Potaknut svime gore reèenim ponudio sam svoju ostavku putem PP  tzv. rukovodstvu koju možete proèitati u temi ARHIVA 3 s nadom da ce se možda naæi neki novi ljudi koji imaju pošteniji pristup i viziju prema klubu , dok bi se ja ostao baviti iskljucivo stranicom i forumom.

Nakon 2 mjeseca gospoda se javljaju s prihvaæanjem moje ostavke (šaljuæi pritom smiješan ultimativni pravni tekst koji se takoðer može proèitati u  temi ARHIVA 3)

MOJ ZAKLJUCAK:

NOVI KADAR KLUBA TREBAO BI BITI DOSADASNJI STARI KADAR KLUBA ÈIJE JE DJELOVANJE OPISANO NA POÈETKU OVOG TEXTA !?!?!?!

E  tu smo drugovi moji došli u slijepu ulicu !!!!!!!!!


Svojim nedolascima u pivnicu dajem do znanja da je ovo apsurdno !
Gospoda sada željna moje ostavke više inzistiraju na skupštini i buduæim funkcijama

I tada kreæe niz bljuvotina i laži tipa lopov-alkoholièar-narkoman-rušitelj kluba-diktator i sve ostalo sto se da proèitati u temi ARHIVA 3

Eto forumasi dragi stojim  iza svake rijeèi ovdje napisane kako danas tako i za 100 godina ako budem živ kao uostalom iza svakog posta na ovom forumu

KAKVA JE BUDUCNOST ?

Trenutno smo zmaj s 2 glave…gospoda imaju primjerak štambilja i nastavljaju s akcijama no nastavlja i CITROEN KLUB HRVATSKE…….

Zbog pisma gospode u CITROEN HRVATSKU stopirana je financijska pomoc u 2008. g ( kopirat cu ga u drugom textu za koji dan )

Ukoliko smatraju da su u pravu neka pravnim putem kroz institucije koje se bave udrugama to dokažu sve ostalo je falsifikat i manipulacija koju takoðer ne uzimam previše k srcu…neka rade… neka organiziraju akcije..neka koriste ime..neka otvaraju forume…neka stvaraju neprincipijelne koalicije…..na kraju krajeva sve je to popularizacija starih citroena zbog kojih smo svi mi ovdje…..bilo ljubav ili mržnja prema borcu – borac opet spaja citro duše –  doista èudesna vlastita citro karma….



I 2008 biti ce obilježena citro dogaðajima za sada su tu off road lika i g. kotar te sudjelovanje na ozaljskom desantu no bit ce jos interesantnih dogaðaja...

Kako æe klub birokratski izgledati i to æete ubrzo  saznati ..postoji nekoliko jednostavnih legalnih opcija o kojima cu pisati kada doðe vrijeme ( biti ce velese i zabavne to obecajem odmah )neæu se baviti falsifikatima i štambiljati papire potaknut motivacijom mržnje..sve æe biti jednostavno riješeno….po meni u ovim futuristièkim vremenima žig-papir i ostalo ne igraju ama bas nikakvu ulogu u citro buducnosti jer:

ŽIVIMO U 21 STOLJECU !

Informacije je nemoguæe zaustaviti jednako kao i neèiju taštinu…najiskrenije nemam ništa protiv da 2020. u hrvatskoj bude 20 citroen klubova i 40 foruma…neka svatko
pokaze svoju energiju i ljubav kako najbolje zna no ne na piratski naèin da pokušava preoteti ckh stranicu kao nasa spomenuta družina   ( o tome æe iæi posebna prièa jer je pravi krimi film )
Prijateljstva i simpatije se ne dogovaraju emailom i sms-om …svatko ima svoj put  i svatko bira iz vlastite slobode tko mu paše: bio to èovjek – klub – putovanje -stranica ili forum…dovoljno je samo jedan mali klik mišem i to je to…..


Ova stranica i forum predstavlja mali hram znanja i informacija i to ce tako biti i ubuduæe na radost stotina ljudi koji su prošli kroz stranicu-forum-susrete i koji isijavaju pozitivnu energiju a takvih je velika veæina….ONI SU JEDINI RAZLOG zbog kojih vrijedi i dalje koracati citro stazama i boriti se za istinu…


Eto gospodo forumaši koji ste uopæe imali volje proèitati sve ovo do kraja to je moja istina na vama je da prosudite i donesite svoju istinu….

Jedino sta vam mogu obeæati na kraju je da je ovo zadnji virtualni rat na ovom forumu jer ovakvi vatrometi taštine se ponavljaju kao po obrascu kada se nakupi jedan broj životno nerealiziranih ljudi koji imaju puno vremena a malo ideja …no ovaj forum  i klub više neæe biti poligon za nièije frustracije….  Nakon 2 citro politicka texta koja cu jos napisati na ovom forumu o proteklim nemilim dogaðajima obrisati cu sve 3 arhive pa zato c/p igraci pozurite....

Nakon tih tekstova naovom forumu biti ce samo i iskljuèivo tematika vezana za stare citroene ….kako sada stvari stoje nakon nekoliko godina citro chata i nepreglednosti forum ima dobru predispoziciju da se vrati istinskom tehnièkom aspektu zbog èega je i nastao davne 2002 g…......

NIŠTA NAS NE POKREÆE KAO CITROEN !
« Last Edit: March 27, 2008, 11:51:33 AM by Borac 3:41 » Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #1 on: February 15, 2008, 03:56:33 PM »

Jeste li znali da 70% prostora na serveru u svijetu starih automobila ili auto klubova  zauzima citroen ?
da na jednu  stranicu neke auto marke ide 100 citroenovih ?

Sta to govori ?

Da su citroenasi kao i njihovi strojevi  uvijek ispred vremena...tehnicki potkovani i educirani jedan sasvim drugi svijet

I nas citro web prostor sa svojim turbulencijama ide u tom pravcu

Ovo je tekst posveæen je svima vama koje zanima kako je skupina nerealiziranih ljudi u životu pokušala svoju realizaciju ostavriti u citro miljeu te oteti sadržaj koji je stvaran 6 godina, s tisuæama radnih sati u kojima dotièni nisu sudjelovali ni 1% ( iz banalnog razloga sto ih to nije ni zanimalo ) ali pohlepa i pokvarenost te trenutna  luðaèka mržnja u stanju su motivirati neke æelije vlastitog karaktera za koje mnogi valjda misle da i ne postoje dok se ne desi neka ovakva situacija....a isto tako æete kao i ja proteklih dana nauèiti nešto o pravnim aspektima i papirologiji oko domene i provajdera....

Sto sam nauèio iz ove prièe  ?!

Nauèio sam da pazim KOME DAJEM POVJERENJE DA NEŠTO POTPIŠE ili ono sta mozes potpisi sam jer ljudi se mijenjaju tj. mijenjaju se njihovi zivotni interesi ovisno o prilikama i neprilikama !

Idemo redom :

O samoj stranici i sadrzajima ne treba previse prièati ...reci æu samo da ne vjerujem da na netu postoji citro stranica sa veæim obujmom sadržaja tj. pokrivenijim pogledom na svijet starih citroena i mislim da je to vise nego dosta  o znaèaju same stranice

Od banirane ekipe teško da se mogao èuti neki pozitivni komentar u proteklim godinama o samoj stranici ali i šutnja ponekad govori  više nego 1000 rijeèi


220.000 klikova u 6 godina veliki su poput himalaje  i to je lijepa spoznaja da se nastavi s daljnjim aktivnostima na stranici

I taman kad sam mislio da stranica nikoga ne zanima nakon nedavnog citro fajta i baniranja pokrenuo se ne interes nego lavina interesa nekolicine ljudi koji su pokušali u ime svojih nepostojeæih prava  dati si za pravo takvu mega aroganciju da preotmu stranicu tj. njen sadržaj
Voða otimaèa i glasnogovornik postao je SREÈKO VIŠEK uz podršku popekovaca

Sta se sve izdogaðalo u proteklim danima možda jednog dana iskoristim za trash film jer tresha je bilo i previse

Nakon baniranja popekovca s foruma gospoda su krenula u presing....jedni su obukli advokatske uniforme-drugi zauzeli help desk oko kompjutera-treæi se razletili gradom-èetvrti prouèavali od ustava do statuta-neki pak slali sms-ove i telefonirali...

Prvi na redu za obradu bio je Žunec ...kontakt osoba kod provajdera za dobivanje šifre potrebne za pristup bazi podataka za stranicu i forum....

Sto je taj normalan i ok èovjek doživio taj dan  ?

Bezbroj poziva od popekovca s patološkim prièama dobro poznatim iz nedavnih zbivanja...zvali su svi pa valjda i tate i mame dotiènih

 ....uspijevam na kraju u croadriji postati kontakt osoba za pristup bazi podataka ...jedna rupa je zaèepljena...

Banirana popek gospoda kreæe s bezbrojnim pozivima u Croadriju..kontaktiraju pravnu službu
te pokušavaju napraviti opstrukciju….

Iz Croadrije ne šalju mi šifre jer je vlasnik domene kod Carneta predsjednica kluba Dolores Mirkoviæ, dakle aktualan je stari neažurirani podatak.

 Odlazim u Carnet  i  podnosim zahtjev za promjenu vlasnika domene tj. novog predsjednika kluba tj. sebe  koji se vidi na rješenju gradskog ureda za opæu upravu iz prosinca 2006g

Nakon toga krug se s pravne strane zatvara.

Banirana gospoda se ne predaju , šalju gnjusan email u citreon hrvatsku koji stopira sva plaæanja prema klubu za 2008. godinu a meðu ostalim i plaæanje prostora Croadriji u iznosu od 1500 kn misleæi kako æe provajder srušiti stranicu jer nije plaæen prostor.

No CH je samo sponzor a ne pravni vlasnik domene tako da i ta prièa nije stopirala gašenje stranice. Uzimam vlastiti novac i uplaæujem na raèun provajdera.

Odlazim u Croadriju gdje donosim uplatnicu, Carnet podaci su ažurirani i kontakt sam osoba za dobivanje šifri za pristup sadržajima   .

Moj iduæi korak je prebacivanje sadržaja s klupske domene na novu domenu kojoj æe jedini vlasnik biti fizièka osoba tj.ja i na taj naèin zauvijek zaštiti sadržaje od nekih novih sebesamoprozvanih  vlasnika dotiènog sadržaja.

I tu se dogaða nešto jako èudno: nova domena koju smo dogovorili trebala je biti www.citoenklub.net  no iz meni nepoznatih razloga u croadriji nije bila odmah aktivirana nego su je osobe koje su  rušile stranicu èitavo vrijeme zakupile i na nju postavila svoj sadržaj ..naravno posveæen meni )

Drugi dan aktivirana je nova domena www.citroenklub.org

Cak 6 dana trebalo je da se prebace sadržaji u Croadriji…..jako èudno za posao koji traje cirka 15 minuta

No ipak na kraju i to je uèinjeno i time je završila ova priæa


Na forumu banirane gospode možete proèitati i komentare nakon spoznaje da je otimaèina
pala u vodu…stvarno se možete nasmijati do suza od prijetnji da se radi o kriminalnoj radnji , pozivanju na klupski statut do angažiranju odvjetnika i borbi do zadnje kapi krvi.

Isto tako možete proèitati i veliku citro ljubav te neprincipijelne citro koalicije  izmeðu popekovaca i  ljudi koji su do juèer rušili ovu stranicu, imali želju doæi u zagreb i rušiti CKH, koji su otvarali tajni forum na kojima su pisali teško probavljive gadosti o ljudima s ovog foruma i koji su na kraju kao vrhunac svega ispisali tekst u kojem se drug borac kažnjava sa zabranom dolaska od 5 i 7 godina na susrete u osijek i slavonski brod !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To su pisali ljudi od 40 godina starosti..SILVIO STILINOVIÆ urednik na HTV  SLAVONSKI BROD i gospon MAZUL iz osijeka..ljudi koji nisu na citro sceni bili ni godinu dana, koji nisu napravili ni vlastiti samostalni susret neki èak ni roštilj ali èim su sakupili 3 citroena u vlastitom dvorištu krenula su u borbu protiv citro demona koji su im stajali na putu do njihovih suludih citro želja:

Evo tekstova koje treba pokazivati mladima da vide èega sve ima u citro svijetu, nadam se da su autori jednako ponosni na njih i dan danas…da mi je samo bilo vidjeti im face dok su ga pisali i sastavljali..jedino mi nije jasno zasto su  me jedni kaznili s 7 godina a drugi samo s 5 godina zabrane !!!!!!!!!  

Pa iako sam s potpredsjednikom CKH gajio odliène odnose, poduzeli smo tri putovanja zajedno, samovolja, laž i vrijeðanje se ne mogu tolerirati...kako je uvrijedio cijeli 2cv klub SB, tražio sam ispriku...Nije se oèitovao, stoga se oèituje Upravno odbor našeg kluba:

Predmet: Odluka izvanredne sjednice Upravnog odbora

Na izvanrednoj sjednici Upravnog odbora 2cv Citroen kluba Slavonski Brod, održanoj u Slavonskom Brodu, 14.studenog 2006. godine, donesen je slijedeæi zakljuèak:

-Upravni odbor izrièe zabranu nazoènosti svima aktivnostima 2cv Citroen kluba Slavonski Brod, radiovi, susreti, druženja, skupštine, sastanci, potpredsjedniku Citrone kluba Hrvatske, Valentinu Valjku, zbog teških uvreda prema èlanovi navedenog kluba i nanošenja nepopravljive štete Citroe pokretu u Hrvatskoj.

Kazna se izrièe u trajanju od 7 godina. Tako teška kazna donesena je jer je izricanje neistina u odnosima dvaju klubova nepovratno poljuljana do tada zavidna suradnja s ostalim èlanovima CKH.

-Upravni odbor istièe da se mjera odnosi samo na navedenog Valjka. Za sve ostale èlanove CKH, ovaj klub i sve njegove aktivnosti više su nego otvorene i želimo dobrodošlicu
-Pravo na žalbu ovoj odluci, kao i ispriku za nanesenu štetu, potpredsjednik Valjak ima u roku od 8 dana od objave.
-O odluci æe biti obaviješteni i ostali srodni klubovi u Hrvatskoj i inozemstvu, kao i tvrtke i pojedinci vezani uz poštivatelje 2 cv vozila

U Slavonskom Brodu, 14.11. 2006. Upravni odbor 2cv citroen kluba SB

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

U krugu ljubitelja Citroenovih vozila kreæu se dobronamjerni ljudi uvijek spremni za prijateljstvo i pomoæ koju nesebièno daju bez obzira na pripadnost klubu, naciji ili vjeroispovjesti.
No, uvijek se naðe pojedinac koji svojim ponašanjem poremeti odnose u društvu.
Svako od nas ima vlastitih problema i svoj odmor i relaksaciju pronalazi u popravku i dotjerivanju svojeg ljubimca.
Susreti bilo mjeseèni ili godišnji na raznim stranama svijeta služe za nadopunu iskustava i viðenje s dalekim prijateljima s kojima nemamo priliku biti u svakodnevnom životu.
Jedna od poveznica modernog društva je internet i forum u sklopu neke klupske stranice.
Jedan je èovjek to iskoristio.
Slijedom toga dogodila se bura poremeæenih odnosa kako izmeðu klubova tako i pojedinaca.
Stoga smo bili prisiljeni, iako nerado donijeti nesvakidašnju i tešku odluku:

Upravni odbor Citroen kluba Osijek sazvao je izvanrednu sjednicu dana 14. studenog i donio sljedeæu odluku:
Zbog sustavnog narušavanja ugleda Citroen kluba Osijek koje je prouzroèio izjavama i radnjama stvarajuæi prividnu sliku netrpeljivosti izmeðu èlanova Citroen kluba Osijek i Citroen kluba Hrvatske do granice fizièkog sukoba potpredsjednik CKH Valentin Valjak se proglašava osobom nepoželjnom na susretima i dogaðajima vezanim uz okupljanja u organizaciji Citroen kluba Osijek.

Kako su okupljanja u Organizaciji Citroen klubova miroljubiva i prijateljska cijenimo da bi se pojavljivanjem spomenutog ta ravnoteža poremetila.

Stoga izrièemo kaznu zabrane prisustva okupljanjima ljubitelja Citroena u organizaciji Citroen kluba Osijek u trajanju od 5 godina.
Ova se odluka ne odnosi na ostale èlanove Citroen kluba Hrvatske s kojima se nadamo uspostaviti odnose koji su bili prije ovog incidenta.

Upravni odbor Citroen kluba Osijek






U sklopu ove teme treba reæi nešto o silnim hakiranjima stranice i galerija a davno prije i foruma .

TKO JE RUŠIO STRANICU ?

Naslovnicu stare stranice ( joomla aplikaciju ) te galerije postavio je spaèekista MARIO PATAFTA IZ LUDBREGA

To je osoba koja je postavila i šifre ..za naslovnicu ona je bila 123456 a za galerije carob (borac èitano unatraške )…kreativno nema kaj……

Dvije godine od kada on nije formalno na forumu šifre nisu promijenjene ( moja greška nažalost jer nisam znao kako se to radi )

Što to govori ?

To govori da je mogao svaki dan u svakom trenutku srušiti naslovnicu i galerije što je èesto puta i radio ili im je mijenjao sadržaj. U poèetku kada je imao pristup bazi mijenjao je i naslov foruma, banirao me itd itd

Druga osoba koja je takoðer imala prste u dotiènim radnjama je spaèekista tibor skala koji je u zadnjem rušenju stranice bio toliko bahat da je postavio na naslovnicu svoju sliku i tekst, zatim se oèito prestrašio jer je nakon nekoliko minuta sve maknuo te srušio stranicu

Na sreæu postoji print  screen jer sam se sluèajno zatekao u tom trenutku (oko pola noæi je to napravljeno )

S obzirom da su dva spomenuta hakera nalazila na susretima za pretpostaviti se da su se šifre razmijenile i da je destrukcija bila pojaèana

Eto draga gospodo koja je imala živaca èitati još jednu trakavicu sad znate i to.

Neki ljudi daju si puno energije za destrukciju neèega iz samo jednog razloga a to je da unište sadržaj koji služi za opæe dobro citro populacije samo zato što ga je napravila jedna osoba

220.000 klikova i pomoæ koju su mnogi pronašli ovdje na stranici za te ljude nije bitna

Šteta, da je ova energija bila uložena u prave pozitivne stvari danas bi bili odiseja u svemiru,jer znanje oèito postoji.

Da sam ovu stranicu radio za sebe bila bi na mom kompjuteru i uživao bi u njoj daleko od vaših oèiju no ona se nalazi na mreži i javno je dobro…. raðena je za druge i nosi ime kluba
u kojem na žalost mnogi tumaèe trenutne situacije kako im pašu….no to je sve veæ opisano u gornjem tekstu


Eto gospoda su najavila još bolju i veæu citroen stranicu pa èak i stariju ( ?!?!). Želim im puno sreæe u radu isto kao i u radu foruma u kojem æe se nadam se napokon barem malo poèeti pisati o starim Citroenima jer za sada je forum anticitropropaganda buduci da je 95% citro chat spama  posveæeno meni

Kao što sam napisao u gornjem postu ovo je moj predzadnji politièki citro post .

Zadnji æe se ticati papirološke buduænosti kluba (buduæi da je lova od CH stopirana, pitanje sadržaja stranice riješeno ) a za to æete se morati malkice strpiti jer
gospoda sa svojim falsifikatima i skupštinama èekaju zakonske rokove da krenu u napad
u kojem teško da æe imati pravne argumente zbog svega navedenog o funkcioniranju kluba u protekle 2 godine a što je opisano u gornjem tekstu.

Moj dobronamjeran prijedlog je da ostvare svoju staru želju a to je da registriraju citroen klub zagreb , naprave  klupsku stranicu , organiziraju susret i pokazu svoju silnu energiju koja je sve ove godine bila u glavama ali nazalost ne i na terenu

Atosfera ovog foruma bazirati ce se na kvaliteti sadržaja  jer kvantiteta korisnika je ocito nesto sto  donosi velike probleme u nasem mentalitetu….virtualna lobiranja i igre preko pp nije moguce kontrolirati kao ni njihovo odrazavanje u fizickom svijetu ….. niti to zelim kontrolirati….tracevi su nazalost ipak puno zanimljiviji nego stari citreoni a to je ono cega na svu srecu na ovom forumu vise nece biti…

HAUGH


« Last Edit: April 06, 2012, 07:10:15 AM by borac » Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #2 on: February 28, 2008, 01:53:42 PM »

NOMEN EST OMEN ( ime je znak ) kaže stara latinska poslovica.
Na juèerašnji dan osnovan je CITROEN KLUB CROATIA.

Novo ime za novi poèetak.
Dvoumio sam se dali uopæe osnovati novi klub ili nastaviti promociju starih Citroena bez papirologije, no podrška mnogih koji su ovih 6 godina podržavali sve napravljeno dala mi je za obavezu da prièa ide dalje i u papirološkoj formi.

Udruga ipak ima štambilj koji omoguæuje da se odrade neke akcije koje bi inaèe bile nemoguæe, takoðer je moguæe aktivirati hr.domenu i puno drugih  situacija korisnih za
promociju starih Citroena.

CITROEN KLUB CROATIA biti æe klub koji æe funkcionirati na AMATERSKIM naèelima bez velikog statuta , postoje èlanovi i predsjednik i to je to.
Godišnja èlanarina iznositi æe simboliènih 5 kn  ( da baš 5 kn )
Strogo æe biti zabranjena sponzorstva, a o uzimanju provizije da ne govorim.

Usluge tipa plaæanje domene ili izradu èlanskih iskaznica sponzor æe plaæati sponzorskim ugovorom direktno davatelju usluge, dakle bez doticaja s klupskim raèunom koji æe služiti samo za èlanarine.

Glavni sponzor CITROEN KLUBA CROATIA je citroen diler MINI MOTO iz Martiæeve ulice u Zagrebu.

Sve ostalo biti æe u duhu svega viðenog  proteklih godina.


Koja je buduænost bivšeg CITROEN KLUBA HRVATSKE ?

CKH je u ovom trenutku mrtvo slovo na papiru. Osobno nemam nikakve pretenzije prema tom imenu, jer kao legalista ne mislim se baviti skupštinama, izbacivanjima, krivotvorinama i svega onoga èega bi se sramio jednog dana, a èega smo bili svjedoci proteklih godina pa i sada.

Za pretpostaviti je da æe papirologija Popekovaca zapeti na pravnoj službi u Gradskom uredu za udruge gdje æe donijeti svoj falsifikat sa potencijalne skupštine koju tek misle održati.

Kroz institucije i papirologijom  pokušati æu dokazati da dotièna gospoda manipuliraju klupskim štambiljom kao ne èlanovi kluba, bez potrebnog broja èlanova da bi se skupština uopæe održala i na kraju što je najgore da su uzimane provizije od sponzorstva ( usporedba izvoda zagrebaèke banke te izvoda sponzora ) za što i sam snosim krivicu jer sam znao za te radnje a nisam ništa poduzeo.

Konaèni cilj mi je dokazati da je èitavo tzv. vodstvo kluba ukljuèujem tu i samog  sebe kompromitirano takvim ponašanjem, to ukljuèuje i tajnika koji nije obavljao svoj posao te na kraju tzv. Nadzorni odbor koji je takoðer dopustio takvo ponašanje.

Sve to upuæuje samo na jedno jedino rješenje, a to su doživotne ostavke svih na sve funkcije, što bi znaèilo ukoliko nema novih kandidata za daljnji nastavak kluba – gašenje udruge.









Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #3 on: March 03, 2008, 11:48:29 AM »

CITROEN KLUB CROATIA
GAJŠÈAK 18
10 000 ZAGREB

registarski broj: 21005950
matièni broj: 2343045

broj raèuna: 2360000 - 1102006192

èlanarina: 5 kn
Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #4 on: March 06, 2008, 11:35:59 PM »

premda me je gospoða zupan s velesajma zvala jos prije 40 dana vezano za izlaganje vozila na auto moto show-u tragom kontakata od prije 2 godine srecko si je opet dao truda pa je postambiljao novi akt s kojim je izlaganje vozila stopirano zbog klupske nesreðene administracija kako je javila direktorica auto moto showa...premda sam mislio kako govor mrznje i lazi polako kopni i kako ce svatko svojom energijom raditi na promociji citroen vozila u buducnosti evo novog bisera od srecka:

citiram srecka tj. kopiram:

ekipi s velesajma je izuzetno poznata situacija u klubu za što se i sam g. Valjak potrudio u direktnom kontaktu s njima pogaðate vrijeðao psovao i prijetio je djelatnicima ZV-a i izazvao podsmjeh kod istih...




« Last Edit: March 06, 2008, 11:38:15 PM by Borac 3:41 » Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #5 on: March 26, 2008, 06:48:15 PM »

dosao sam doma i skoro pao na guzicu od smijeha..POPEKOVCI SUI TUZILI BORCA JER JE OSNOVAO KLUB  I TO PREKO ODVJETNICE  Grin Grin Grin



zalba je odbacna je je turbo odvjetnica fulala rok  Grin

hahhaha do dna su dotakli popekovci....prvo snijeg na humanitarki gdje su dosla 3 i pol citroena..pa zabrana defilea na velesajmu a sad i odbijena zalba

...nikako da ih krene.....EVO SAD JE BORAC PROBLEM I U NOVOM KLUBU...pa stvarno...najbolje da me negdje u sumi pregaze nekim trulim citroenom i sve prikazu kao nesretni slucaj.... Grin Tongue

ova zalba nadisla je cak i slavonce i njihove zabrane kretanja na 7 i 8 godina  Grin

stavit cu je u bacchus na zid da nas uveseljava svake srijede

....cak i da zabraNE citroen klub croatiu kao da je problem regati neki novi na strinu tetka babu djeda  Grin

e popekovci borac se ne moze unistiti emailom-chatom-forumom-interneton i pravnicama...6 godina citroenergije stvorile su malo dublja poznanstava koja se ne lome  klupskim stambiljem ...

zbog tih ljudi  borim se i dalje



« Last Edit: April 06, 2012, 07:11:38 AM by borac » Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #6 on: March 27, 2008, 01:05:42 PM »

zvao sam pravnu sluzbu da vidim kaj ih muci kod CKC-a i teta je rekla da ih muci IME KLUBA  Grin
Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
ivan 2cv
phpBB Citroforumaš aktivni
*****
Offline Offline

Posts: 68


veni,vidi,vici,fugi.......

dipl.oec,revizor
« Reply #7 on: March 27, 2008, 07:39:51 PM »

zvao sam pravnu sluzbu da vidim kaj ih muci kod CKC-a i teta je rekla da ih muci IME KLUBA  Grin

Ako treba krsti ga kao CKCzgmaksimirdogajnice
« Last Edit: March 27, 2008, 07:49:21 PM by ivan 2cv » Logged

borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #8 on: March 27, 2008, 09:56:24 PM »

stavio sam ovo i na popekovski forum ali sam nazalost baniran zbog mojih navodnih prijetnji preko PP nekome   Huh?..uglavnom vele da sam im ukrao ime jer je to u biti njihovo ime na engleskom jeziku  Grin Grin Grin...sad bu valjda frka i s domenom jer je to u biti isto njihovo samo kaj je sad moje a nije moralo biti moje da je bilo njihovo  Grin
Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #9 on: March 29, 2008, 04:48:42 PM »

ban je trajao 24 sata ...evo texta koji sam tamo stavio:

s obzirom da sam baniran zbog prijetnje na PP nekome Huh? molim admina da stavi tu prijetnju pred oci forumasa te da napise kome je ona bila upucena !!!!....ja PP nisam slao nikome a dobio sam 2 PP koje ovdje objavljujem:

charlie: pa fakat nemožeš bez onas, ovisnièe  ))

duffy duck: Još jedan prekršaj i slijedi sedmodnevni ban, a u sluèaju težeg prekršaja ili treæeg po redu, slijedi brisanje iz baze èlanova.

KADA CE SKUPSTINA GOSPODO DRAGA ?

stize mi posta na kucnu adresu za stajanje u teslinoj,a meni to nije bitno pa posaljite nekoga da je pokupi....trenutno sam predsjednik dva kluba s dva stambilja pa bi volio da se napokon dogovorite o vlastitoj buducnosti !

voðenje kluba je cista birokracija pa krenite.....

jos 22.1.2008, dobio sam od robija-frana i ratka neki zapisnik da sazovem skupstinu...buduci da vodim novi klub jasno je da od toga nece biti nista ...NO KAJ VI CEKATE >? PROŠLA SU 2 MJESECA >?

ista ekipa trazi uvid u financije i predlaze moju smjenu


PA DAJTE VISE KRENITE !

ja cu rado doci i donijeti sve izvode zagrebacke banke iz 2007 o klupskim financijama ALI SAMO UKOLIKO SKUPŠTINA IMA DOVOLJAN BROJ CLANOVA S PRAVOM GLASA PO STATUTU CKH i dati ih na uvid i kopiranje ÈLANU KLUBA S PRAVOM GLASA IZ VODSTVA KLUBA...tko je clan i da li je skupstina pravovaljana neka se vidi na temelju jedinog pravog indikatora a to je PLACENA CLANARINA...... uplata clanarine se moze iscitati na izvodima iz 2006 i 2007 godine

ukoliko to nece biti moguce na vama je da objasnite clanovima buducnost ckh koji na taj nacin dolazi u paradokslanu situaciju !

nije fer prema vasim buducim clanovima tako neozbiljan pristup ! neki clanovi cekaju vam klupske materijale po pola godine..nemate ni klupske naljepnice....ziro racun novi morate otvoriti..izabrati novo vodstvo...osmisliti stranicu....pokrenuti akcije..pono je posla zato KRENITE !
Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #10 on: March 31, 2008, 12:41:56 PM »

EVO JOS MALO BISERA OD POEPKOVACA oko imena citroen kluba croatia:

DA IH ne poznajemem mislio bi da ovo pisu klinci iz osnovne skole:


eva: biser 1
da si odgovorim na pitanje - teta veli da je ova naša valjak mudrica došla k njoj sa žigecom, treptavim stavom, imao monolog o modernizaciji imena koje æe pomoæi da na van izgledamo/tj. izgleda/ jako posh, hip, up to date i sl. te da je èlanstvo pristalo na to da se ckh zatvori (mislim da je teta èak rekla da je on izjavio da je ckh u procesu zatvaranja) i da se simpatièno razmahal žigom i titulicom... i zato su oni ''malo pogriješili''.

dakle, laž na laž i to još sa upotrebom nekog tamo žiga...

-----------------
 srecko bisercina 2:
malo èudna spika u uredu za udruge iako su se tete tam lovile za glavu na spomen citroen kluba hrvatske i dobro su znale za situaciju u klubu tj samovolji g. valjka tak da neznam kak su mogle progutat foru o suglasnosti èlanova kluba za gašenje jednog i osnivanje drugog kaj im nije bilo èudno ak veæ kakti ima podršku da se napravi jednostavni rename kluba fakat je neko katastrofalno odradio posao u tom uredu...


pravnica:
Dragi èlanovi CKH,

obavještavam vas da žalba je odbaèena zbog proteka roka ( saznala sam neslužbeno, nemam još rješenje ). Meðutim, to je pogrešno pravno tumaèenje jer mi nismo podnosili žalbu na temelju roka koji teèe od primitka ( niste vi primili rješenje, nego gdin. Valjak , a mi nismo znali kada je to bilo), veæ sam tražila da nam uvaže da podnosimo žalbu nasumce jer drugi èlanovi kluba nisu nikada primili rješenje. Pa smo zahtjevali da se poništi registracija iz razloga što je protuzakonita i nije smjela biti dopuštena, a ne zbog privatnih razloga koji bi bili vezani za rok. Nema roka za pobijanje protuzakonitih rješenja. Ja još nisam dobila rješenje o odbaèaju pa ne mogu ulaziti u njihove razloge, vidjet æu naknadno.



Obavještavam vas da sam podnijela izvanredni pravni lijek, jer bez obzira na to što je rješenje o osnivanju CKC pravomoæno, dva kluba tako sliènog imena ne smiju postojati i protuzakonito je da se dozvoli ovakva registracija. Klub koji je osnovan kasnije mora prestati postojati. Stoga sam podnijela izvanredni pravni lijek i Gradu i Ministarstvu.



Od ove žalbe nisam oèekivala puno jer nismo imali prave datume, a gospoða koja mi je pokazala dostavnicu ( krivu, oèito ) me veæ danas zvala i molila da malo saèekam prije obraæanja Ministarstvu jer da su oni malo pogriješili prilikom registracije... No, neæemo èekati ništa.

Uglavnom, Zakon o upravnom postupku daje široke moguænosti za saniranje protuzakonitih rješenja, tako da æemo u konaènici dokazati da ste vi u pravu.



Dotada, ne padajte na provokacije, ali mi, molim vas, proslijedite sve e-mailove koje dobijate od gdin. Valjka, a koji su sadžaja kao ovaj danas. Poslužit æe nam kada inspekcijski nadzor bude razmatrao što se uistinu dogodilo.



Pozdrav,



Valentina


------------------------
Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #11 on: March 31, 2008, 02:35:02 PM »




EVO NAM I PRVOG PRAVOG KRIMINALA NA CITRO SCENI...

KAKO JE BORIS IZVRŠIO PREVARU S PAPIRIMA OD AUTA TE PREBACIO CITROEN DS U DRUGU DRŽAVU  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prije dve godine dogovorio sam se s Borisom da kad mi napravi limariju i lakiranje na citroenu HY te da æe mu na kraju obavljenog posla prepisati Citroen DS.
Oba dva Citroena odvežena su u Borisovo dvorište.
Ostavljam mu knjizice vozila od zabe, a po zavrsetku radova na kombiju napravio bi se kupoprodajni ugovor na novog vlasnika
Nakon 2 godine g. na Hy nije se napravilo ništa (poskidana su vrata, malo postrugana farba, kombi je stajao na dvorištu bez vrata, po njemu je padala kiša ) .
Na jednoj klupskoj humanitarski za Radio 101 u Zagrebu saznajem da je moja žaba završila na restauraciji uTuzli Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh???
Kao vlasnik ( pravi vlasnik na papiru je supruga Katja ) saznajem zadnji tu vijest koju moji bivši klupski prijatelji vec tjednima znaju i sute.

Dolazim u Borisovo dvorište i vidim da radovi ne napreduju na kombiju koji i dalje stoji ali i da  NEMA ŽABE !???

Saznajem od njega da je Žabu poslao u Tuzlu kod Bate na restauraciju !!!?Huh?


Kako i preko kojih papira je to uspio napraviti ?




Lopov i prevarant Boris Filipaj odlazi s knjižicama kod osobe od koje sam ja kupio Žabu prije 4 godine i nizom laži kako je nemam i ne dam ugovore uvjerava osobu da mu potpiše novih kupoprodajni ugovor !??
Dotièna osoba to radi !!!!!!!!!?Huh? ( doista ne znam zasto !!!)
Boris odlazi placati porez ( premda je placen porez 2004.g) oni u poreznoj nemaju u kompjuteru  vidljive te podatke  i s placanim porezom  i knjizicama Boris odlazi na MUP i prebacuje na sebe vlasništvo žabe koje mu se upisuje u papire.(Mup i porezna takoðer nisu povezani, A JA NISAM ODJAVIO ZABU I TAKO ONEMOGUCIO PREBACIVANJE VLASNISTVA NA OVAJ KRIMINALNI NACIN ) )
S takvom dokumentacijom transportira Žabu u Tuzlu.

Kada sam sve to istražio nazvao sam Batu u Tuzlu i objasnio mu situaciju.

Bata je bio fer i korektan i stao je s radovima.

Bata je imao papire na kojima piše Borisovo vlasništvo i naravno da nije mogao znati za ovu ružnu pricu.

Žaba je raskopana do zadnjeg sarafa.

Zovem zatim osobu koja je napravila dvostruki ugovor i objašnjavam sta je napravila

Nakom toga i ona vrši pritisak na   Borisa.

Nakon svega Boris šalje sramotno pismo svoje odvjetnice gdje traži 1500 eura za radove na Hašu !?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh???

U daljnem tekstu odvjetnice piše da žaba vrijedi 500 eura i da je na nju puno u meðuvremenu uloženo  novaca te predlažu nagodbu da se Žaba ostavi Borisu kao nadoknada za troškove rada na kombiju Huh?Huh?Huh?Huh???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CITAVA PRICA SUTRA ZAVRSAVA NA POLICIJI A ZATIM NA SUDU !









« Last Edit: April 06, 2012, 07:13:42 AM by borac » Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #12 on: April 01, 2008, 02:21:53 PM »

secer na kraju:
AUTOMEHANIKA u ljeto 2007. sponzorirala je put u Švedsku u auto-gumama u vrijednosti 25.000 kn te sklapa ugovor s klubom 10.3.2007.
Firma DOLFIN kupuje gume 11.7.2008. te uplaæuje na klupski raèun 12.656 kn:

PREOSTALE GUME TJ. NOVAC DOBIVEN NJIHOVOM PRODAJOM NIKADA NIJE BIO UPLAÆEN NA KLUPSKI RAÈUN !

Svoje tvrdnje mogu dokazujem izvodom Zagrebaèke banke te ugovorom koji je potpisala AUTOMEHANIKA :






GDJE JE ZAVRŠILO 12.500 KN Huh?Huh?Huh??

Možda nam sve ove malverzacije na klupskoj skupštini ( koju nikako da sazovu , a sad je jasno i zašto ) mogu objasniti gospoda Boris Filipaj i Sreæko Višek koji su i dogovorili i potpisali sponzorstvo, prodavali gume te na kraju ukrali novac !!!!!

Gospodi èlanovima kluba na skupštini dajem na uvid kompletnu dokumentaciju o financijskom poslovanju kluba ( od klupskog raèunovodstvenog servisa sa svim izvodima Zagrebaèke banke u 2007. godini )pa neka odluèe o lažima i spomenutim radnjama svojih tzv. podpredsjednika .
« Last Edit: April 06, 2012, 07:16:27 AM by borac » Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #13 on: April 02, 2008, 12:43:46 PM »

jos jedan tekst koji sam stavio na popek forum:

odgovro sreckov zeni koja je zavapila zasto pisem lazi po forumu o njenom suprugu:

Nakon višemjeseènog vrijeðanja mene od strane tvog supruga ( narkoman-alkoholièar-lopov-budala-kreten itd itd) sto se sve može proèitati iz njegovih postova na forumu te nakon miniranja citro akcija na velesajmu, francuskoj èitaonici, kod citroen hrvatske, carnetu, provajderu koristeæi se kao ne èlan kluba sa klupskim štambiljem te na kraju braneæi kriminalnu radnju prevare koju je izvršio Boris Filipaj nad dokumenatacijom našeg citroena koji je završio u drogoj državi ti imaš obraza mene nazivati lažovom i prozivati moju ženu it itd

Ako ja lažem onda laže i ZAGREBAÈKA BANKA, AUTOMEHANIKA I JAVNI BILJEŽNIK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  a to je veæ malo teže povjerovati !

ZAR MISLIŠ DA JA CRTAM DOMA U CORELU DOKUMENTE I STAVLJAM IH NA FORUME ?

Kad sam prije cirka 30 dana rekao Borisu Filipaju da æu sve staviti na forum odgovorio mi je kako bi mogao imati neugodnosti na poslu  a na iduæem sastanku je rekao da ga baš briga jer da on nije potpisao dokument o sponzorstvu guma nego Sreæko Višek

DAKLE GOSPODO DRAGA DOGOVRITE SE TKO JE , KOLIKO I ŠTA UZEO TJ. SAZOVITE SKUPŠTINU I OBJASNITE ÈLANSTVU ŠTA SE DOGODILO !!!

O radnjama uzimanja provizije u Automehanici obaviješten je izvršni direktor AUTOMEHANIKE Mladen Dorotiæ,a biti æe poduzete i naknadne radnje o kojima æu Vas rado obavijestiti kada doðe vrijeme.


SREÈKO VIŠEK : TAMNA STRANA MJESECA:

1.   korištenje klupskog štambilja u  privatne svrhe ( npr. reguliranje prometnih prekršaja )

2.   kao osoba zadužena za izradu klupskih materijala ne izraðuje èlanske iskaznice koje zbog toga kasne po 6 mjeseci  (…upitan zašto odgovara citiram : zato što te ignoriram !.....nažalost to je ignoriranje èlanova zbog kojih klub postoji,a ne mene )

3.   ne izraðuje klupske naljepnice

4.    ne plaæa klupsku èlanarinu ( premda je nominativno bio potpredsjednik kluba ) prvu èlanarinu u 5. godina platio je 16.10 2007. !!!!!

5.   ne odaziva se na godišnje skupštine ( u Gradu Mladih šetao je psa )6.

6.   korištenje klupske  imovine u privatne svrhe (laptop koristi za posao, dvd player za kuænu upotrebu )

7.   nakon povrataka iz švedske zadržava za privatnu uporabu sponzorirani Garmin ureðaj

8.   nakon puta u švedsku po njegovim vlastiti rijeèima : „ ostalo mu je nešto siæe u džepu „

9.   po njegovim vlastitim rijeèima :“ uzimanje provizije od sponzorskih novaca legitiman je èin“

10.   u zadnje dvije godine veæinu svoje energije troši na promociju  i reklamiranje novih citroena citroen dilera AUTOMEHANIKE  u suradnji s drugim nominativnim iu takoðer neaktivnim potpredsjednikom kluba Boris Filipajom ( na susretima, u humanitarnim akcijama, izletima )
        Zašto toliki angažman  ako taj isti diler za klupske akcije nije napravio ništa osim          tiskanja jedne naljepnice Huh?

11.   iako u statusu ne èlana koristi klupski štambilj i ovjerava razne dokumente  ( po statutu jedan je od 4 zastupnika ) te na taj naèin stopira klupske akcije ( npr. Auto moto show, Francuska èitaonica )

12.   i šeæer na kraju sudjelovanje u uzimanju 12.500 kn provizije sa svojim kolegom Boris Filipajom

 
:


:

:
« Last Edit: April 06, 2012, 07:16:54 AM by borac » Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #14 on: April 04, 2008, 07:18:14 PM »

ni nakon 4 dana apsolutno nitko nije napisao nista suvislo na ponuðenu dokumentaciju...jedino su sve teme zakljucane a ne dijelu za goste onemuceno je pisanje...IPAK DANAS NA STOLU NAÐEM OVO:




ipak su nakon upita o skupstini kada ce biti reagirali doduse s nekoliko mjeseci zakasnjena .....kao sto se da procitati skupstina ce biti u nekoj kafani koja se zove DIV  Huh? Tongue.....no dobro...vise od toga biti ce zanimljivo kako ce sve odvijati od pitanja  tko je  uopce clan s pravom glasa ( 2 godine redovne clanarine ) - minum potrebnog clanstva (32 !!!)  za odrzavanje skupstine - te tko ce biti nova ckh glavesina...( po statutu moras biti clan 3 godine a to je bog da im dusu prosti mozda 5 ljudi iz citave hrvatske  Grin)....da li ce se pricati o uzetim provizijama ?  itd itd

NA OVOM LINKU MOZETE POGLEDATI TKO JE PLATIO CLANARINU ZA 2007. ILI 2008. GODINU 8 ( ovisno od mjeseca uplate ):
http://www.citroenklub.org/forumslike/clanovibaza/CLANOVI%20KLUBA.xls



UGOVOR O SPONZORSTVU S AUTOMEHANIKOMA TE KOPIJE SVIH IZVODA ZAGREBAÈKE BANKE ZA 2006 I 2007 BITI CE OSTAVLJENE NA SANKU KAFANE PA AKO SE POJAVI NETKO A DA NIJE IZ POPEK KOMUNE NEKA SLOBODNO PROVJERI LEGITIMNOST SKUPSTINE A POSEBNO IZVOD OKO UZIMANJA PROVIZIJE , ( ovo je poruke za copy-paste forumase )
« Last Edit: April 06, 2012, 07:17:08 AM by borac » Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
Pages: 1 2 3 4 5 6 »
  Print  
 
Jump to: