CITROEN klub Croatia
April 28, 2024, 11:12:44 AM*

Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
Advanced search  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 »
  Print  
Author Topic: CKH : FINAL CITRO CUT  (Read 67683 times)
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #45 on: May 27, 2008, 02:30:33 PM »

biti ce zanimljivo vidjeti rasplet vecerasnje skupstine....tko su te hrabre citro snage koje daju blagoslov nad kriminalcim i lopovima ....treba ih barem 20 s pravom glasa....moja  malenkost dala si je truda da opet u gradsko poglavarstvo odnese dopis ukoliko razni falsifikati proðu ovu kafansku prèiju
 

CITROËN KLUB HRVATSKE, Gajšèak 18, 10 000 Zagreb, MB: 1680498, www.citroenklub.hr

GRADSKO POGLAVARSTVO GRADA ZAGREBA
ODJEL ZA KOMUNALANE POSLOVE
Trg Stjepana Radiæa 1
10 000 Zagreb

Predmet: CITROEN KLUB HRVATSKE, Gajšèak 18, 10000 Zagreb
Poštovane gospoðe,

Dana 26 .04.2008. zaprimio sam NOVI POZIV na izvanrednu skupštinu udruge Citroen klub Hrvatske, koja æe biti održana dana 27.05.2008. s poèetkom u 20,00 sati.

Navedenu skupštinu sazvali su èlanovi Nadzornog odbora kluba, te su kao dnevni red odredili razrješenje  mene kao predsjednika kluba, te biranje novog predsjednika, èlana Uprave.
Dokaz: poziv na izvanrednu skupštinu

Obzirom da æete narednih dana zaprimiti ovjereni zapisnik  ( postoje dva klupska štambilja od kojih jedan osobno koristim dok drugi koriste potpredsjednici ) sa navedene izvanredne skupštine, ovim putem dužan sam Vam skrenuti pozornost da odluke koje æe donijeti izvanredna skupština ne mogu biti pravovaljane, odnosno donesene sukladno Statutu Kluba.

Kršenje statuta u radu Citroen kluba Hrvatske:

1. Donošenje odluka na skupštini bez potrebnog broja glasova èlanova
2. Pozivi za skupštinu slani su samo odabranim èlanovima
3. Pozivi  za skupštinu stizali su 2-3 dana prije skupštine  što je protivno statutu (moguæa je provjera datuma preko PTT štambilja na pozivu )
4. Ne dostavljanje  materijala o pitanjima koja su na dnevnom redu
4. Ne voðenje registra èlanova
5. Ne priprema nacrta prijedloga opæih akata koje donosi Skupština
6. Neèuvanje arhive Udruge
7. Nebriga o pošti Udruge
8. Nebriga da svaki èlan Udruge dobije èlansku iskaznicu, te primjerak Statuta Udruge
9. Neprimjena odredaba ovoga Statuta i drugih akata Udruge,
10. Nenadziranje materijalno - financijskog poslovanja i korištenja imovine Udruge
11. Nepridržavanje èlanka 9.  koji govori kako se postaje i dokazuje èlanstvo u klubu

Radi svega navedenog jasno je da niti jedna odluka donesena na izvanrednoj skupštini dana 27.05.2008.  ne može biti pravovaljana, te stoga molim da eventualni zapisnik sa izvanredne skupštine Citroen kluba Hrvatske smatrate nevažeæim, a svaku odluku donesenu na izvanrednoj skupštini protivnu Statutu Kluba te Zakonu o udrugama.

S poštovanjem,

Predsjednik Citroen Kluba Hrvatske
Valentino Valjak, prof.



Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #46 on: May 28, 2008, 12:56:59 PM »

fino se cita ova tema..ipak se isplatilo otvoriti je za javnost  Wink

eto druzenje u kafani je proslo...zna se samo da se nista ne zna...da li se skupilo 9 ili 10 popekovaca ili barem 7 èlanovA nekadasnjeg ckh...ni slike..ni teksta..ni slova...


valjda i to rasulo i tisina dosta govori o necemu sto neki nazivaju skupstinom  Tongue
Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #47 on: May 30, 2008, 08:59:58 AM »

eto nas i na na kraju slijepe ulice.....iz pouzdanih izvora saznao sam da se opet nitko nije pojavio izvan popek komune od uvazenih clanova i da opet nije bilo kvoruma i da se opet nije ni slovo reklo o crnoj  dokumentaciji ....no zato su se potpisivali na peticiju konobari i tko se vec zatekao u kafani...uglavnom sve ovo sasvim dovoljno govori o svemu a ponajvise da ima dovoljno pametnih citroenasa kojima nije ni na kraj pameti baviti se ovakvim prèijama plemenskog tipa...samo zbog takvih ljudi nastavio sam s formom udruge inace bi interent bio sasvim dovoljan...


pravna sluzba u uredu za udruge dobro je upoznata s ovom situacijom a popekovcima preporucujem da utemelje citroen klub popek ili citroen klub zagreb ...to im je puno jednostavnije premda sumnjam da ce se i tada na polju nekih konkretnih akcija koje iziskuje svaki klub nesto pametno dogoditi....kao sta se nije dogodilo ni protekla 4 mjeseca....

Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #48 on: June 06, 2008, 01:29:54 PM »

predlažem popekovcima da ako veæ nema dovoljno èlanstva na  kafanskim skupštinama za revolucionarne odluke da krenu  po stanovima i kuæama skupljati potpise protiv borca  Grin kao oni što oèitavaju plin.....pretpostavljam da ako se nekoga zeli smijeniti da postoji neka vizija buduænosti..pa tko je onda predložen za novog predsjednika ? tko su novi potpredsjenici ? tajnik ? nadzorni odbor ? ...susret je pred vratima a kao da su karmine ! kad æe èlanovi napokon dobiti materijale ?  klupski casopis radi se preko 3 godine (biti ce to peterobroj  Wink)i nikako da ugleda svijetlo dana  Shocked.....clanarine se uzimaju na ruke jer nema ni ziro racuna....jao jao kakav tuzan kraj jedne udruge nekad tako slavnog imena.... :'( :'( :'(....
« Last Edit: June 06, 2008, 01:32:59 PM by Borac 3:41 » Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #49 on: June 12, 2008, 01:29:14 PM »


eh kad bi se ovako citala rubrika retrovizor gdje bi nam kraj bio  Tongue....cestitike  popekovcima na podizanju joomla aplikacije...nakom 5 mjeseci nicega ipak je postavljena barem besplatna joomla aplikacija za cije je  postavljanje inace potrebno 60 minuta...valjda je to pocetak stranice koja ce biti najbolja na ovim prostorima kako su to najavili popekovci dok je jos bio prisutan faktor motivacije...nadam se samo da sifre nema later jer krece hakiranje iz centra svijeta ludbrega  Grin...
« Last Edit: June 12, 2008, 01:33:37 PM by Borac 3:41 » Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #50 on: June 17, 2008, 10:24:03 AM »

stigao mi je dokument iz gradskog poglavarstva vezan za moj dokument koji se odnosi na neregularnost skupstine sazvane 27.5. u kojem pise da nisu zaprimili jos nikakav zapisnik s doticne skupstine!!!!

...eto 20 dana je proslo od skupstine i izgleda da je i popek komuna  shvatila da nece samo tako proci stambiljanje cega se oni sijete u nekoj kafani !

I GDJE SU SAD ? u blokadi koja traje pola godine....kao neko lose poduzece.....
meni i dalje stize posta i upiti  nezadovoljnih clanova pa bi molio popekovce da me oslobode toga ....valjda ima tamo netko tko preuzima kakvu takvu obavezu i odogovrnost prema svim tim  novonastalim situacijama i ljudima koji zasluzuju barem minimum poštovanja

................................................. ................................

cekanje registracije novog kluba traje 30 dana i ako je poepkovcima PAPIROLOGIJA tako bitna opet im preporucam da krenu mojim stopama i registriraju klub ..jednostavnije je.......CKH je i tako zombi proslosti.....no lijenosti..neimanje vizije i volje ...nepreuzimanje obaveze tesko da ce rijesti bilo koja registracija tu je ipak rijec o ljudskim karakterima a o svim kriminalnim radnjama i osobnim interesima bolje da ne govorim.....

------------

premda sam prije 4-5 mjeseci nekima izgledao kao osoba  koja radi  cudne poteze mislim da je proteklo vrijeme vise nego lijepo pokazalo kakva se druzina skrivala iza borceve energije e sad  smo svi na brisanom prostoru gdje vise nema igre skrivaca.........
« Last Edit: June 17, 2008, 10:27:11 AM by Borac 3:41 » Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #51 on: July 01, 2008, 07:48:45 AM »

protekli 1. susret popek komune u eko selu odlican je i realni pokazatelj njihovog lika i dijela u proteklim mjesecima tj. percepcije vlasnika citroena koji su bili pozvani na doticni susret...iako je susret bio najavljivan u medijima-citro forumima te je slan sms svim citroenasima koji su godinama dolazili na susretE a to je suma sumarum preko 100 adresa na susret se nije odazvao NITKO osim popekovaca samih..pardon dosao je jedan gs iz banjaluke pa je tako susret poprimio meðunarodni karakter  Tongue.....kao i birtija ..kao i skupstina tako i susret sluzi da se popekovci naðu sami sa sobom ...kao predsjednik citroen kluba hrvatske tuzan sam i razocaran s takvim susretom koji je veliki pad cak i naspram samih pocetaka prije 6 godina ....nazalost nisam u mogucnosti kvalitetno voditi dva kluba no uvijek cu rado dati kakav savjet da stvari budu bolje mozda vec na drugom susretu....
« Last Edit: July 01, 2008, 07:51:48 AM by borac » Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #52 on: July 05, 2008, 02:58:23 PM »

zabavno je biti predsjednik dva kluba...dozvolu za stajanje na tomislavcu trazio sam na ime citroen kluba hrvatske pa eto ako popekovci zele mogu i taj dogaðaj pribrojiti u svoju bogatu tradiciju  Grin ili ce mozda opet ostroumno ustvrditi kako sam sparkao spaceke bez dozvole i tako naudio ugledu kluba  Cheesy

« Last Edit: April 06, 2012, 07:20:23 AM by borac » Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #53 on: August 05, 2008, 06:54:55 AM »

dobro dosli u popek feljton !

moram se kao predsjednik ckh obrecnuti na jos jedan mega projekt popekovaca..naime docek tracionasa u zg znao se 9 mjeseci unaprijed..pricalo se o doceku-rucku-medijima-turistickoj zajednici kad ono francusku druzinu dockala su mrsava 2 citroena...stajanje ispred hnk-a nije dobiveno  jer gospoda ni nakon 6 godina nisu naucila kako se pise dopis gradskom poglavarstvu i sta je to upravni postupak...opet su srecku krivi novinari-institucije i citavo drustvo no ovaj puta barem nije prijetio advokatima jer oni ipak kostaju Shocked....nakon propalog hnk-a docekani su francuzi na lokalnoj pumpi...umjesto graha u route 66 ( recikliranje oldschool ideja i kontakata ) koji je takoðer propao ostalo je slikanje traction gospode kako rucaju u jednom zagrebackom hotelu .....sve u svemu tragikomicno predstavljanje na kraju price koja je tako pompozno najvljena...

jedno je lupkati po tastaturi o velikim planovima a sasvim drugo odraditi zadatak na terenu...

to je valjda te turbo popek energija koju je drug borac gusio sve ove godine ...

do iduceg javljanja pozdrav iz dalmacije Tongue

« Last Edit: August 05, 2008, 07:01:37 AM by borac » Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
DS058
Guest
« Reply #54 on: August 06, 2008, 01:18:11 AM »

A jeli "gade" gustas lagano u solinu? Hm.. joj da mijeeeeeee
Logged
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #55 on: August 07, 2008, 09:38:15 AM »

popekovci su dotakli dno dna...srecko i ekipa pokusavaju minirati 14. susret citroen kluba croatia saljuci emailove u auto luku o meni i proslim dogaðajima...eee gospodo draga ocito ste svjesni gdje i kada se sakuplja jedna ozbiljnijacitro ekipa....no davno sam vam napisao da se borca tesko moze s***ati emailovima -smsovima - faksovima....

raðe se bavite kriminalom i kraðama u vlastitoj prciji-neodrzanim skupstinama-clanskim iskaznicama i susretima - klub vam je blokiran adminstrativno, nalazi se na mojoj adresi- ziro racuN vam ne sljaka-stranice nema ....casopis godinamanije izasao....pokazite da je vas 6-7 sposobnije nego jedan  koji vas je godinama vukao....
Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #56 on: August 09, 2008, 06:19:16 AM »

ako se netko pita do kada mislim pisati o popekovcima  odgovor je do onog trenutka dok ne bude rjesen pravni spor oko kraðe mog auta i dok adminstrativno druzina  ne rjesi svoj adminstracijski gordijski cvor tj. kada je vise necu imati veze s tim klubom ..naravno sve na propisani nacin...

evo i prosirene verzije koju sam stavio na njihov forum:

popekovci su dotakli dno dna...srecko i ekipa pokusavaju minirati 14. susret citroen kluba croatia saljuci svoje nadaleko poznate nepismene emailove u auto luku o meni te njihovim vizijama proslih dogaðaja...eee gospodo draga ocito ste svjesni gdje i kada se sakuplja jedna ozbiljnija citro ekipa....no davno sam vam napisao da se borca tesko moze unistiti emailovima -smsovima - faksovima....

kako to da je odjednom citroen klub croatia s pijanim bolesnim narkosom s kojim se nitko nece druziti i koji je ostao sam na svijetu
postala prijetnja popek komuni ?

zar se doista ne mozete pomiriti da postoji novi klub koji ima svoju publiku, legimitet i podrsku citroen hrvatske ?

ne brinite ckc vam nije konkurencija ....ckc je jedan sasvim drugi svijet od vase prcije...svijet zdrave limarije i zdravih karaktera...

cega se onda plasite na jesenjskom susretu ckc ? sto to ne zelite vidjeti a znate da ce se dogoditi ? ha?

Predlazem da se raðe bavite kriminalom i kraðama u vlastitoj popek prciji-neodrzanim skupstinama- nikad poslanim clanskim iskaznicama prelosim susretima i akcijama - klub vam je blokiran adminstrativno, nalazi se na mojoj adresi- ziro racun vam ne radi -stranice nema ....casopis godinama nije izasao....pokazite ljudima na ovom forumu vlastitu viziju koja je godinama bila gusena od profesora tiranina

u proteklim mjesecima od vas su dozivljeni sami promasaji od auto showa-humanitarke-susreta-propalih skupstina i doceka......tuzili ste se na ime citroen klub croatia,pa na domenu, pa na sadrzaj stranice, slali email bljuvotine u citroen hrvatsku da me stopirate, sad pokusavate minirati susret ? u medijima osim o starim citroenima slusamo zalopojke o naplatama stajanja ispred hnk-a jer ste nepismeni sastaviti dopis kako trazi upravni postupak...sve u svemu jako ste si dobru atmosferu napravili u samom startu...rezultati svega navedenog su vam savrseno vidljivi u odazivu na vas susret i skupstinu.....

da ste pola te rusilacke energije ulozili u vlastitu druzinu ne bi izgledali tako jadno kao sto izgledate...
vas vrhunac bavljenja udrugom je izgleda okaciti zastavu na prvo drvo i fotkati se ispod nje...

lijep pozdrav smogovcima za kraj iz dalmacije a uskoro i rima
Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #57 on: September 17, 2008, 08:17:18 AM »

Na pitanje dokle ce trajati „virtualni ratovi „ i gdje je njihov kraj moj odgovor je NAJMANJE DO ONDA DO KADA CE TRAJTI: SUDSKI PROCES OKO KRAÐE MOJEG CITROENA
TE RUŠILACKE AMBICIJE POPEKOVACA OKO SVAKE AKCIJE KOJU RADIM
…………. moje pisanje je samo REAKCIJA a bilo je toga ove godine poprilicno
( da su toliko vremena i truda potrosili na vlastiti susret i komunu mozda bi nesto i napravili ove godine ) ;


1.   tuzba gradskom poglavarstvu oko imena citroen klub croatia
2.   tuzba srcu oko kraðe web stranice
3.   tuzba velesajmu povodom izlaganja vozila ck croatia
4.   slanje gnjusnih emailova u citroen hrvatsku
5.   slanje gnjusnih dopisa dugogodisnjim clanovima kluba
6.   organiziranje laznih  kafanskih skupstina koje se zatim smatraju pravno valjanim
7.   i na kraju slanje emaila od strane borisa direktoru AUTO LUKE GOSPODINU MARICU tj. pokusaj stopiranja 14. susreta koji ovdje prilazem :





GOSPODO DRAGA KOJA TOLIKO ENERGIJE TROSITE NA DRUGA BORCA ZAR VAM DOISTA NIJE JASNO DA KONTAKTI DUGI 7 GODINA SE NE RUSE EMAILOM ILI TRKELJANJEM NA FORUMIMA NA KOJIMA SU IONAKO VECINOM LJUDI KOJI NE DOLAZE NA DRUZENJA I SUSRETE ?

zasto pokusavate stopirati susret ?

cega se bojite ?

ne valjda pijanca, luzera, lopova, bolesnika s kojim se nitko ne zeli druziti Huh?!!! ako je tako trebate se veseliti susretu na kojem ce borac biti sam i tuzan za stolom ili se bojite ISTINE ? HA ?

Ako vec saljete emailova neka to nikako ne rade srecko i boris jer ova razina pismenosti u samom startu sasvim dovoljno govori osobi koja je primila email …no iz ciste zabave prokomentirati cu  ovaj ubogi email :


1.   privatni forum
-   zar postoji i drzavni ?

2.   vjerojatno se predstavio kao predsjednik kluba -   ne samo da sam predsjednik kluba nego sam predsjednik cak 2 citroen kluba

3.   maknut s funkcije i izbacen iz kluba na skupstini 27.5.2008.-   gospodo zivimo u pravnoj drzavi i legalisti smo ..onoga dana kada doðete s rjesenjem gradskog ureda za udruge na kojem nece uz ckh pisati da sam ja predsjednik kluba tada cu biti maknut…necemo valjda skupstine u lokalnim kafanama na kojima se sakupilo 9-ro ljudi smatrati pravno valjanima i da se tamo odreðuje tko je podoban a tko nije

4.   financijske malverzacije
       - gospodo kad naðete tri postene osobe  (recimo kuki, tomica, stef ili marko ako to uopce zele )tj. kad napravite ozbiljno povjerenstvo ja cu rado dati sve obracune racunovodstvenog servisa za 2007. i 2006. godinu da jednom zauvijek stanemo na kraj i toj prici.

5. sponzorstvo automehanike

-   muci te moj odlazak s kombijem u svedsku a ne oteta provizija od  12.500 kn koju si strpao u džep ( sve se lijepo vidi iz dokumentacije sa strane 2 u ovoj temi )

5.   ckh  ne organizira taj susret

-   koji klub organizira koji susret cu odluciti ja kao predsjednik oba dva kluba…susret u auto luci organizirao je citroen klub hrvatske a dozvolu za stajanje ispred hnk zatrazio je citroen klub hrvatske..zabavno zar ne

6.   sadasnje  legitimno rukovodstvo kluba

vidi tocku 3. ……………a ne bi bilo lose da platite barem jednu clanarinu, cak ni u proteklih
9 mjeseci nitko to nije ucinio kao primjer vase klupske brige, a u biti to bas i nema smisla jer nemate pristup ziro racunu a i sva posta i dalje dolazi na moju kucnu adresu…..nema sta opasno ste rukovodstvo


Eto gospodo draga ovaj e-mail pise osoba koja je moj auto prevarom otela i transportirala u bosnu kod bate

No to nije kraj lika i dijela borisa filipaja zvanog deda:

1.   prije 60 dana od henka je narucio je 100 guma za seriju A …gume su stigle u hrvatsku ocarinjene su ali je boris  odustao i nestao u vidu magle…..eeee  zato treba uzimati kaparu

ali ni to nije sve

2.   posao oko zaba s batom koji je trebao zazivjeti u zagrebu nakon saznanja o kraði mog auta takoðer je propao a crnu batinu zabu s kojom se hvalio d aje njegova morao je vratiti u banja luku


od svih borisovih snova o tractionima i zabama koje ce imati spao je na trulog amija kojem je morao odrezati krov koliko je bio trul pa sad ima cabrio monstruma..puno pametnije bi mu bilo da digne kredit jer advokati su skupi a rocista pocinju...biti ce ovo zanimljiva jesen.....
…………………………………………………………………

ZA KRAJ:

Floskule tip istina je negdje na sredini su jeftine fraze za ljubavne romane…

ISTINA= POKLAPANJE UMA I STANJA STVARI TJ. STVARNOSTI

Stvarnost je jedna i jedina …….ako postoje dve onda odlazimo u podrucje shizofrenije.
Aristotel je rekao :drag mi je Platon ali mi je draža ISTINA


SVE STO PISEM PISEM ARGUMENTIRANO UZ PRILOŽENU DOKUMENTACIJU

Moji argumenti nisu lik je lud, pijanac, narkoman, lopov, peder, bolesnik,tabletoman,“
 nitko ga ne voli“ kao sto se vidi iz dubokoumne popek pisanije.

ISTINA je bolna i samo jedna i pametna osoba je iz svega predocenog lako moze dokuciti….i samo hrabri se bore za nju….

Amnezija hrvata je poznata stvar o mentalitetu da ne govorim zato postoji ova tema da se neke stvari ne zaborave i zato cu pisati i dalje.....

Zbog svega sto se dogodilo u protekle 2 godine ovaj 14.susret posvecujem: lateru, srecku, borisu,donu, gambi, likaju, geriju, tiboru, bralicu i ostalima koji su sate i sate svog slobodnog vremena potrosili na destrukciju protiv druga borca umjesto na  sadrzaje vlastitog zivota  

HVALA BOGU TO JE SAMO MALA SACICA VIRTUALNIH LUZERA  koji  su u svojim supama i rupama jaki i mocni za tastaturom no postoji i ona druga energija koja je vidljiva iz fotografija ovog susreta  a to je jedan sasvim drugi citro svijet …svijet gospode , dragih i postenih ljudi koji su cvrsta jezgra zbog kojeg je drug borac i dalje u sedlu i nema tog lika i emaila koji ce ga iz njega izbaciti… iskreno vrijeme tek dolazi…..ovo je i tako samo katarza....



-------------------

P.S dozvolu za stajanje ispred hnk zatrazio sam kao predsjednik citroen kluba hrvatske nije da nismo imali 20.000 kn da platimo stajanje ali malo pismenosti i poznavanje upravnog postupka bilo je vise nego dovoljno da uredno i besplatno dobijemo dozvolu...cemu antipropaganda citroena i negativno pisanje po novinama o gradskom poglavarstvu kad sve moze biti lijepo....ili je opet kriva pravna drzava kako bi rekao srecko....




« Last Edit: April 06, 2012, 07:21:05 AM by borac » Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #58 on: September 18, 2008, 08:36:43 AM »

40 pogleda na temu u 24 sata ...niste losi  Wink


Cudna su vremena dosla na citro scenu …. Zbog cega  ljudi imaju potrebu opravdavati se na koje susrete idu i koje forume posjecuju ? i to ljudi od 30-40-50 godina a ne mala djeca …ili imaju osjecaj neugode ako na nekom drugom forumu netko vidi njih ili njihov auto na fotografiji pa se stavljanje fotografija starih citroena na citroen forume naziva provokacijom

No jos jadnije od svega je kad se broje krvna zrnca ljudima koji su dosli na susret…zar je tesko napisati nesto pozitivnio npr. da ste upoznali nekoga novog citroenasa, sreli starog ili proveli drugaciji dan za koji se netko potrudio da bude bas takav .

Umjesto toga citam sreckove gluparije kako su neki ljudi dosli na 14. susret zabunom tj. nisu znali tko ga organizira , koji klub, koja osoba jer su kao slicne zastave , atmosfera itd itd

LJUDI MOJI PA ZAR STE DOISTA PALI TAKO NISKO PA DA PISETE TAKVE MISLI ? ZAR DOISTA MISLITE DA SU LJUDI GLUPI ?

To prvenstveno vrijeða inteligenciju ljudi koji su dosli na susret

Zar nakon svih jadnih sms-ova, emailova i dopisa koje su popekovci slali dugogodisnjem clanstvu o borcu, famoznim skupstinama i pozivima za susret u eku selu mislite da ljudi ne znaju tko,gdje, sta i na koji nacin organizira Huh???

Jasno mi je da  je nekima bolno gledati fotke 14. susreta citroen susreta croatie i da sad imaju potrebu objasniti virtualnom citateljstvu kako to da se jednom i napustenom od svih alkoholicaru i narkomanu  kako su pisali 7 mjeseci dogodio susret na koji su dosli ozbiljni ljudi i lijepi citroeni ….pokusali su ga i minirati no sta te ne ubije to te ojaca…..dapace bila mi je to dodatna motivacija….


No nabrajati imena stefa, drage, ljube, karleuse i ostalih i tvrditi da su dosli na susret ne znajuci gdje su i kako se zove klub koji ga radi nisko je i jadno….ta gospoda u svojim zivotima nagledala su se raspadajucih sistema i raznih frakcija da ne bi svojim zdravim umom pohvatala situaciju koja se dogodila na citro sceni

Gospodo draga kako to da ta ista po vama neupucena gospoda nisu dosla u eko selo na susret popekovaca….TAMO SE NIJE POJAVIO NITKO ALI BAS NITKO….da li su isto bili neupuceni ….ili im je svemocni borac zabrani dolaske ……

U TAKVE KONSTRUKCIJE NE BI POVJEROVALA NI MOJE CETVEROGODISNJA KCER !

Zar i nakon ovakvog druzenja i citroenergije kao na proteklom susretu postoje ljudi koji  imaju potrebu objasnjavati da ono sto se vidi na fotografijama i nije bas tako nego onako kako  to oni vide tj. kao neki niz slucajnosti….

ZAR MISLITE DA IME  KLUBA I BROJ SUSRETA MOTIVIRA LJUDE DA DOÐU NA SUSRET ?  NE GOSPODO MOTIVIRA IH NESTO SASVIM DRUGO

- MOTIVIRA IH OSOBA KOJA RADI 7 GODINA U KONTINUITETU
- MOTIVIRA IH OSOBA KOJA IH NAZOVE 10 PUTA GODISNJE I POMOGNE IM - OKO NEKIH KONTAKATA, RESTAURACIJE, LITERATURE
- MOTIVIRA IH OSOBA CIJU ENERGIJU GLEDAJU GODINAMA
- MOTIVIRA IH OSOBA KOJA RADI SUSRETE NE KOJIMA IM JE LIJEPO
- MOTIVIRA IH OSOBA KOJA IH PONEKAD  NAZOVE TEK TOLIKO DA CUJE STA SE RADI I STA IMA NOVOG

ZATO TI LJUDI DOLAZE I JAKO DOBRO ZNAJU TKO, STA, KADA I KAKO ORGANIZIRA

TKO TO NE SHVAÆA NIKADA NI NECE SHVATITI I ZATO NEKA ZIVI U SVOM SVIJETU MRZNJE I PISE NA FORUMU SVOJE NISKE MISLI I PODRZAVA LJUDE KOJE SALJU EMAILOVE DA BI MINIRALI TUÐE SUSRETE , ILI KRADU AUTE I OSTALE DIVNE RADNJE

Citroen klub Croatia kao i susreti su cinjenice i stvarnost koju mnogi jos ne zele prihvatiti dapace za mnoge je to poprilicna bolna spoznaja….no gospodo draga nema potrebe da patite jer IDEJA I PUT OVOG KLUBA U PUNO SITUACIJA SE RAZLIKUJE OD BILO CEGA NA CITRO SCENI HRVATA

CKC temelji se na kvalitetnim dogaðanjima,
CKC okuplja ozbiljne ljude koji ulazu puno vremena, ljubavi u svoje strojeve,
CKC susreti ne okupljaju trule i neregistrirane citroene.
Susreti su jednodnevni s koncentracijom kvalitete (odabir lokacije ,projekcije, literatura,vožnja, materijali )
Sve ovo potvrdio je 14 susret i trasirao put u buducnost koja moze biti samo bolja

Sve to sugerira da nismo konkurancija bas nikome.

Neka u Hrvatskoj postoji 100 citroen klubova i neka svatko pokaze svoju energiju a ljudi neka sami odluce gdje ce i kamo otici.
Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
DS058
Guest
« Reply #59 on: September 18, 2008, 12:26:15 PM »

e da je bilo bar lipse vrime bilo bi puno, puno vise zaba, ali i ovako je bilo odlicno i ugodno sudeci prema slikama:(
Kako bilo, Tino idemo dalje, kvaliteta ostaje a visak odpada, sta je prirodan proces u svakom profiliranom drustvu!
Logged
Pages: « 1 2 3 4 5 6 »
  Print  
 
Jump to: