CITROEN klub Croatia
April 28, 2024, 01:50:12 PM*

Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:


Advanced search  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 »
  Print  
Author Topic: CKH : FINAL CITRO CUT  (Read 67684 times)
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #30 on: April 18, 2008, 09:21:52 AM »

pa tesko da je ista zakljucila ako se drzi statuta ...za to je legalisticnki gledano potrebno sakupiti 32 clana....a zanima me da li su bacili oko i na papire koje sam ostavio ?

ajmo spijuni van s informacijama
Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #31 on: April 19, 2008, 09:23:01 AM »

eto kad se vec popekovci ne usude pisati o svojoj famoznoj vlastitoj isceniranoj kafanskoj skupstini onda cu to drage volje napisati ja....prirodno je da ne zele o tome pisati jer im na skupstinu nije dosao NITKO OD CLANOVA CKH !

mislim da to dovoljno govori i de je svaki daljnji komentar na ovu popek komunu suvisan

nije bilo potrebe traziti drugu kafanu jer im je POPEK bio vise nego dovoljan....

takoðer gospoda nisu komentirali sav kompromitirajuci materijal koji im je ostavljen na uvid a od silne galame oko borca u proteklih 2 mjeseca i tisuce ispisanih postova o mojoj mracnoj i poganskoj strani te silnih dokaza nije bilo nista jer ni ne postoji nista...ostao je sam jal i tastina koja tesko isparava...

eto tako se popekovci sad nalaze daleko daleko od formalnog rjesenja ckh a njihovi clanovi ni na nebu ni na zemlji....nema kluba-nema vizije-nema stranice-nema predsjednika ...ostale samo tuzbe na ime ckc...

no kako cujem popekovci ce za 10-tak dana sazvati novu skupstinu jer im treba manje clanova za glasanje...cirka 20-tak......biti ce to interesantno lobiranje jer treba dovuci 10-tak ljudi koji nisu zainteresirani za ovakve kafanske pobune...koliko vidim sad su dovukli egona kojeg nisam vidio 3 godine  Shocked

i da za kraj: neka boris i vedran plate barem clanarinu...budite barem iskreni prema sebi samima kad vec glumite pravdu i birokrate....

i za sam kraj:mene jos uvijek nazivaju clanovi vezano za klupske materijale koje cekaju preko 7 mj ?

sretno !








« Last Edit: April 19, 2008, 09:33:32 AM by Borac 3:41 » Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
ivan 2cv
phpBB Citroforumaš aktivni
*****
Offline Offline

Posts: 68


veni,vidi,vici,fugi.......

dipl.oec,revizor
« Reply #32 on: April 19, 2008, 10:42:15 AM »

Veli se :
Slika govori više od 1000  rijeèi!
Logged

borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #33 on: April 21, 2008, 06:50:50 PM »

nakom sto je moj gornji tekst pobrisan i proglasen spamom  Grin  fran se pobrinuo napisati u cemu je bit stvari ...to glasi ovako..kopiram:
-------------------------------------------------------------------

Inaèe nam nije bila namjera na forumu iznostiti unutarklupsku politiku, ali pošto se nema što skrivati, a izvjesni Borac ima neopisivu potrebu sve izvrtati naglavaèke evo ukratko o sjednici. S tim da se ovo ne treba shvatiti kao neko opravdavanje na smiješne optužbe nego èisto kao informaciju za èlanstvo CKH i prijatelje s ostatka scene kao i forumaše s foruma Citroen Kluba Hrvatske.

Eto, 17.04.2008. održana je izvanredna skupština Citroen Kluba Hrvatske, održana je na gornjem katu Caffe Bara "Div" èija nam je gornja etaža data na korištenje za trajanja sjednice.
Prebrojavanjem èlanova koji su nazoèili sjednici, utvrdili smo da nemamo polovicu èlanova i skupština je zatvorena, napravljen je zapisnik i dogovoren je datum za sazivanje nove skupštine - ništa novo, ništa èudno i sve potpuno po statutu udruge.

A što se "kompromitirajuæih" dokumenata tièe - hvala borac što si ih ostavio prije nego što smo došli, ali šteta što nisi ostao malo duže da nam uživo pojasniš neke stvari vezane uz te izvode... Naime, kompromitirajuæi jesu, ali po gospodina Borca koji je jedini raspolagao s karticom kluba i vrlo je lako utvrditi preko banke da je on dizao te zanimljive iznose. Nakon prouèavanje dokumentacije zakljuèili smo da je malverzacija s njegove strane sigurno bilo, jer niti jedan jedini raèun nije priložen uz izvode, a podizale su se zanimljive svote.

Eto, ukratko, pozivi za iduæu skupštinu biti æe poslani èlanovima pravodobno.

Hvala na pažnji i ako smijem primjetiti, uskoro æe se èitava zavrzlama riještiti i napokon æemo se moæi svim silama baciti na produktivne akcije, susrete i slièno!!

.........................----------------------------------------------------------------------------------------

nakon ovog teksta nasi politicari ispadaju male bebe......ovakvi zakljuci su doista fascinantni ....

i za kraj na znanje popekovcima zelim reci da su u gradskom poglavarstvu u uredu za udruge dostavljeni svi izvodi zagrebacke banke radi provjere clanstva te dostavljen dokument u kojem se upozorava na moguci lazni zapisnik oko vase skupstine....tako da je njihova pravna sluzba pripremljena  na sve pokusaje manipulacije....zato gospodo ne dovlacite u kafanu ljude koji nisu clanovi kluba poput borisa (ujedno i lopova i kriminalca ) ili vedrana ili egona kojeg nema vec 3 godine..... Grin...mozete vi puno bolje.....

za iducu skupstinu ja cu vam opet ostaviti dokumente o maznutoj lovi.....dozvoli hnk-a ....i jos cu to pojacati kupoprodajnim ugovorom zbog kojeg ce boris zavrsiti na policiji...mozda se ipak netko od vas osudi  to komentirati ?

sretno buducim skupstinarima ma gdje god bili  Wink
« Last Edit: April 21, 2008, 06:54:26 PM by Borac 3:41 » Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
ivan 2cv
phpBB Citroforumaš aktivni
*****
Offline Offline

Posts: 68


veni,vidi,vici,fugi.......

dipl.oec,revizor
« Reply #34 on: April 21, 2008, 08:46:26 PM »

Ovdje više zaista ništa nije jasno.Borac,ako si zaista ostavio dokumentaciju( mislim na Završni raèun) i priloge,sada Nadzorni odbor ckh itekako ima posla .
Koliko je struèan taj odbor ,po kojim kriterijima je biran?i
Treba to zaista znati pregledati i analizirati.Tek na ponovljenoj Skupštini tek i mogu èlanovi donijeti zakljuèke na temelju detaljne analize predoèenog materijala Nadzornog  odbora(ako se tako zove).Smiješno je reèi da je netko nešto vidio u dimu i polupijan u birtiji ,na temelju taj èas predstavljenih dokumenata.To se ne bih usudio niti  ja osobno.
Istina mora doæi na vidjelo kad- tad i mene kao struènu osobu interesira rezultat, da bih znao u koji klub ,kao ljubitelj starih citroena ,na kraju spadam .U birtijama se ne radi revizija nièijeg poslovanja ,barem su nas na poslijediplomskom tako uèili.
« Last Edit: April 21, 2008, 08:53:38 PM by ivan 2cv » Logged

borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #35 on: April 21, 2008, 09:16:58 PM »

tek ukoliko bude u sta sumnjam dok sam ziv IZABRANO NOVO VODSTVO S NOVIM NEKOMPROMITIRANIM LJUDIMA ja cu pokazati racune naseg knjigovodstvenog servisa za 2006. i 2007. godinu koje brizno cuvam ...placali smo servis 4,500 kn i sad sam ponosan sto smo 1/6 naseg buðeta davali za to...cist racun duga ljubav....stojim iza ovog dok sam ziv....

moja zelja je na temelju izvoda zagrebacke banke i sve ove kompromitirajuce dokumentacije pokazati o nelegitimnosti bilo kakve skupstine jer ju sazivaju neclanovi kluba te o kriminalnim radnjama uzimanja provizije i radnje prijevare dokumanata oko citroena ds (a to je itekako povezano s klubom jer je to izvrsio tzv. podpredsjednik kluba boris ) i da kao posljedica svega ti ljudi kazu: DOISTA NEMA SMISLA DA MI PREDSTAVLJAMO KLUB nakon svega predocenog....

naravno da oni to nece reci ali onda neka nose svoj kriz ...


nadzorni odbor-tajnik-predsjednistvo nije to nikakva tajna popunjavalo se proforme jer smo preuzeli neki statut u koji je trebalo upisati sve te nosioce..postoje statuti punojednostavniji...svi ti ljudi osim srecka nisu u 6 godina zajedno potrosili bukvalno 5 sati na klub ..no povijest pokazuje da su takvi kasnije  najglasniji....


« Last Edit: April 21, 2008, 09:22:51 PM by Borac 3:41 » Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
ivan 2cv
phpBB Citroforumaš aktivni
*****
Offline Offline

Posts: 68


veni,vidi,vici,fugi.......

dipl.oec,revizor
« Reply #36 on: April 22, 2008, 07:46:13 AM »

Obavijest !
Juèer oko 22 sata,zvoni mi moby.Javim se ,predstavim se a glas veli -Roby.
Izvolite ,molim, tko je .......i tako 10 puta   ..........di si ribica.......
Ništa mi nije bilo jasno.
Rekoh-oprostite niste se predstavili,22 sata su i ovo su nedolièni razgovori za mene koji imam više od 50 godina. I zatvorim telefon.
Kasnije mi je sinulo da bi to mogao biti gospodin Robi-predsjednok nadzornog odbora CKH.
Zbog nekorektnog i nedoliènog ponašanja na forumu ckh ,istupio sam prošle godine u 6 mjesecu s foruma CKH I èlanstva CKH (nakon 6 mj-èlanstva),ali i zbog nekontroliranog, takoðer(1x) nazivanja od strane  gospodina Robija(oko 22 sata ,utorak ,iz pivnice sa sastanka).
Isto se dogodilo sinoæ.Moby ima broj pozivatelja .Kad   se  iduæi put to ponovi ,odlazim na policiju prijaviti uznemiravanje, jer dotiènog gospodina vidjeh 2 puta i po meni je rekao svojim ponašanjem sve.
Logged

borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #37 on: April 22, 2008, 08:13:56 AM »

sta reci...iz ovoga zakljucujem da pazljivo prate temu na ovom forumu..zao mi je sto imas neugodnosti ali to je zato sto si jedan od dvojce koji je imao hrabrosti napisati svoje misljenje,,,ostalih 100 na ovom i onom forumu uglavnom sute .....ne bi se stel mesati rekli bi zagorci....

ono sto je frapantno na citavoj citro sceni da ljudi koji konstantno izazivaju konflikte nisu klinci od 16 - 17 godina...srecko-boris-robi-gery-likaj -later-sale imaju prosjek barem 40 godina...sve bi to po godinama trebali biti realizirani ozbiljni zivotni ljudi kad ono : rusenje stranica i foruma-pisanje zabrana fizickog kretanja- lazi- maltretiranje telefonom-osnivanje nekih tajnih foruma , zelja za rusenjem vodstva-pa sve do kraðe novaca i prevara .....uzas.....


u takvom miljeu svi ti ljudi koji su do jucer jedan drugom "***ali majku" sada se jako vole na popek forumu jer imaju zajednickog drzavnog neprijatelja - borca
vec sam negdje napisao da borac spaja citronase ili putem ljubavi ili putem mrznje - cudesna karma
----------------------

zbog sveg navedenog sta se izdogaðalo u proteklim godinama uzivam u ovom novom klubu -planovima i ljudima ....iz najveceg dreka izraste cesto najdivniji cvijet- ne greskama se uci-ljudski jal i tastinu tesko je shvatiti.....zato ne ponovilo se......
------------------------------------------------



Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #38 on: April 22, 2008, 09:16:48 AM »

odlican je potez otvaranje ove teme za javnost...popeki su se opet raspisali i mobilizirali....cak se i ratko nako 3 mjeseca pojavio sa svojim getro racunicama Grin..uglavnom nista novo ni slovo o provizijama - kupo-prodajnom ugovoru-hnk dozvoli....srecko i dalje proklinje pravnu drzavu koja stiti borca ( a druzi se s kriminalcem i ubire s njim proviziju !!??) ...sad ih osim imena CITROEN KLUB CROATIA muci off road lika..pa zatim desant...valjda me nece tuziti ?? ......


ukoliko gospoda pronaðu unutar kluba neke nove postene citro snage ove futrolice i dokumenti knjigovodstvenog servisa slobodno se mogu pogledati....no kriminalci i neclanovi kluba sigurno nisu ljudi kojima bi trebalo ukazati to povjerenje:  



« Last Edit: April 06, 2012, 07:19:23 AM by borac » Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #39 on: April 30, 2008, 08:23:38 AM »

prolaze dani prolaze noæi išla je jednom davno pjesma od terezije kesovije


Eto prošlo je veæ dosta vremena a meni i dalje dolazi pošta o citron klubu hrvatske, zovu me zbunjeni èlanovi  pitaju se gdje, što , kada i kako, žale se da ne dobivaju materijale …

Nakon višegodišnjeg totalitarizma gospodina borca bilo je za oèekivati ekspanziju osloboðene nesputane kreativne energije popekovaca  koji æe iz dana u dan pokazati vlastitu estetiku citro energije u vidu stranice – foruma – susreta -klupskog casopisa- klupskih suvenira-èlanskih materijala  korisnih informacija za svoje èlanove i prijatelje tj. svih onih stavri koje treba obavljati ako se želi ozbiljno voditi neku udrugu tj. klub starih citroena…..


No umjesto svega navedenog vidimo pasivnost-bezidejnost-statiènost-inerciju –èemer-tugu i jad !

Pa kako sad to a nema više druga borca da vas guši popekovci moji dragi !

Nije li vrijeme za novu skupštinu ili vam se ni to ne da ?

Ako Vam veæ nitko ne dolazi na skupštinu napišite svoje stavove na forumu, pa valjda su taj minimum obraæanja zaslužili ljudi svih ovih godina ?

Napišite im o 12.500 kn maznute love…ili kako je  kriminalac Boris završio na muriji ili o lažima oko dozvole hnk-a ili o vašim ne èlanarinama ….a možete i o vlastitom voznom parku koji je jako interesantan za ljude koji imaju potrebu voditi klub starih citroena:

Srecko-  dva trula ne regana citroena – 2cv- hy
Mafijozo Boris – truli ami u dvoristu i za divljanje po lokalnoj šumi
Fran – puknuta šasija na carliju, 2 trula gs- a stoje po zg parkiralistima, jedna prelomljena dy u sumi
Ivana – jedan truli gs stoji u 5 zg zoni
Eva – spak malo vozi više stoji
Kiki- vec godinama nepokretna 2cv imovina
Vedran - izugbio volju i prodao daka nakon 200 km vožnje
Robi – svijetlo na kraju tunela-  lijepa dy u javnoj garazi ceka sunce

DOBRODOŠLI U KLUB RAZVALJNEIH CITROENA !
ILI
ZAŠTO TROŠITI VRIJEME -TRUD I NOVAC KAD JE OVAKO LAKŠE








« Last Edit: April 06, 2012, 07:19:48 AM by borac » Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #40 on: April 30, 2008, 08:31:30 AM »




Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #41 on: May 08, 2008, 01:16:02 PM »

Stavio sam ovaj gornji tekst na popekovski forum …popekovci su ga komentirali mixom smajliæa i to je to !

Mislim da su u ovih nekoliko mjeseci popekovci rekli dovoljno o sebi i viziji tj. ne viziji svega , ja sam i dalje predsjednik 2 kluba  ….o crnoj dokumentaciji predoèenoj na forumu ni slovo …..sava i dalje teèe …..

No ovdje bi napisao nešto o šutljivoj citro veæini kako na ovom tako i na onom forumu .

Doista je fascinantno promatrati broj korisnika na forumima koji  onako voajerski u svojim stolicama èitaju gotovo u dnevnom ritmu i to puno više ove  klupske sudbine nego citro tematiku.
Iako vjerojatno svatko ima svoje mišljenje na prste jedne ruke broje se oni koji imaju muda izreæi ga tj. napisati ga bez obzira koja je njihova osobna istina.
Misli poput „Ne bi se štel mešati „  i „Meni su svi jednako dragi“ tipièan su sindrom slabiæa i kukavica .
IMATI VLASTITI STAV danas je odlika rijetkih.


I  zbog toga puno  više cijenim ljude koji su radili otvorene destrukcije poput marija Patafte koji je srušio stranicu i forum bezbroj puta, ili Gerija i Likaja koji su pisali fizièke zabrane dolaska na susrete ili Saleta iz zaprešiæa  ili Sreæka . Svi oni svoju su mržnju barem otvoreno pokazali za razliku od šutljive mase koja prelazi preko svega pijucka i slika se i putuje sa svima a onda negdje duboko u sebi hrani se s raznim smeæem i otpacima ljudskih sudbina.

KRALJ JE MRTAV –  ŽIVIO KRALJ
Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #42 on: May 18, 2008, 11:35:37 AM »

jucer  mi je od gradskog poglavarstva stigla neka dozvola za stajanje u teslinoj ? nemam pojma o cemu se radi, a stiglo mi je i pismo clana koji ceka clansku iskaznicu 9 mjeseci te jedan upit zasto nema vec mjesecima stranice na netu...iako sam aktulani predsjednik citroen kluba hrvatske nisam mu mogao dati valjane odgovore jer nisam upoznat za situacijom.....mozda ne bi bilo lose da popekovci naðu neku osobu koja bi bila sa mnom u kontaktu pa da ja prenosim sve te upite i da imam kome uruciti postu ? hm ....stvarno nemam ideju kako pomoæi ovoj uspavanoj citro komuni...od svih velikih pompoznih najava i akcija na kraju samo ÈORAK  Grin....klub je velika obaveza i briga a vise nema tiranina da se iza njega skrivate......zato i dalje mislim za opce dobro svih da je najbolje da ugasite udrugu jer je sramote i previse pokazano u ovo kratko vrijeme vase citro neaktivnosti.....laku noc....
« Last Edit: May 18, 2008, 11:37:13 AM by Borac 3:41 » Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #43 on: May 22, 2008, 11:40:13 AM »

evo popekovci  se bude iz zimskog sna...SRECKO objasnjava da nista ne rade jer su u administrativnoj blokadi  Grin nakon nje valjda dolazi renesansa.....interesantno da i kada me vise fizicki nema mjesecima opet sam kriv za sve....BORAC JE KRIV ZA SVE bila bi parafraza iz poletovskih dana  ......stigao je tako novi proglas za novu skupstinu no ovaj puta stavljen na forum da se  ipak pokusa sakupiti jos koja citro dusa vise....ja bi jos samo dodao i tocku 3 dnevnog reda: KRIMINALANE RADNJE  I LAŽI U CKH ...i ovaj puta na sanku ostaviti cu dokumetaciju o uzimanju provizije - prijevarama s kupo-prodajnim ugovorom - dozvoli hnk-a te izvodima zagrebacke banke o clanstvu koja i tako njih ne interesira u svetom cilju izabiranja novog i rusenju starog predsjednika......

p.s.  naucite barem kako se pise ime kluba kojem navodno pripadate  Wink
p.s.s. zasto ovo ne pise predsjednik nadzornog odbora a prisutan je na forumu ?


-------------------------------------------

Citroen Klub Hrvatske

Poziv

na drugu izvanrednu skupštinu udruge Citroen Klub Hrvatska

Druga izvanredna skupština Citroen Kluba Hrvatska održati æe se u prostorima caffe bara "Div" u Rapskoj 20 Zgb. dana 27.05.08. s poèetkom u 20 sati.

Prva izvanredna skupština Citroen Kluba Hrvastka održana je dana 17.04.2008. i temeljem zapisnika donesena je odluka o sazivanju druge izvanredne skupštine zbog nedostatka kvoruma za glasanje o toèkama dnevnog reda donesenim temeljem izvanredne skupštine Nadzornog odbora udruge.

Na skupštini æe se raspravljati o dvije toèke dnevnog reda, predhodno utvrðene na sjednici Nadzornog odbora udruge:

1. razrješenje predsjednika Upravnog odbora g. Valentina Valjka temeljem èl. 12. st.1. statuta CITROEN KLUBA HRVATSKE

2. biranje novog èlana upravnog odbora.

Nadamo se da æe te se odazvati u što veæem broju ne bi li što prije razriješili situaciju i omoguæili normalno funkcioniranje kluba na administrativnoj razini.

Na skupštini æe se iznijeti svi relevantni podatci vezani uz dosadašnji rad udruge, kao i pregled proteklih nekoliko mjeseci u kojima smo bili svjedoci razlièitih pokušaja uništavanja kluba i otuðivanja klupske imovine od strane trenutnog predsjednika udruge Valentina Valjka.

Njegova smjena je neophodna za razvoj kluba i ostvarivanje planova za ovu i iduæu godinu – humanitarne akcije, susreti, raidovi i gostovanja po susretima u okolici, a o svemu æemo Vas podrobnije izvjestiti na nadolazeæoj skupštini.

S veseljem Vas oèekujemo u Zagrebu i nadamo se da æe se situacija u klubu što prije riješiti tako da napokon svi možemo opet uživati u meðusobnom druženju i našim Citroenima.

Nadzorni odbor udruge:

Predsjednik: Robert Matijašiæ

Èlanovi: Fran Martiæ, Ratko Štimac
................................................. ....................................


"Njegova smjena je neophodna za razvoj kluba i ostvarivanje planova za ovu i iduæu godinu – humanitarne akcije, susreti, raidovi i gostovanja po susretima u okolici " - jos jedan sreckov biser   Grin.... pa tko vam brani da putujete ?! kao aktualni predsjednik dajem vam legitimno pravo da putujete kao slobodni graðani hrvatske....samo s registriranim vozilima molim.........

« Last Edit: May 22, 2008, 03:01:17 PM by Borac 3:41 » Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #44 on: May 23, 2008, 09:40:36 AM »

evo jos malo pitanja za skuptinu :

SREÈKO VIŠEK : TAMNA STRANA MJESECA:

1.   korištenje klupskog štambilja u  privatne svrhe ( npr. reguliranje prometnih prekršaja )

2.   kao osoba zadužena za izradu klupskih materijala ne izraðuje èlanske iskaznice koje zbog toga kasne po 6 mjeseci  (…upitan zašto odgovara citiram : zato što te ignoriram !.....nažalost to je ignoriranje èlanova zbog kojih klub postoji,a ne mene )

3.   ne izraðuje klupske naljepnice

4.    ne plaæa klupsku èlanarinu ( premda je nominativno bio potpredsjednik kluba ) prvu èlanarinu u 5. godina platio je 16.10 2007. !!!!!

5.   ne odaziva se na godišnje skupštine ( u Gradu Mladih šetao je psa )6.

6.   korištenje klupske  imovine u privatne svrhe (laptop koristi za posao, dvd player za kuænu upotrebu )

7.   nakon povrataka iz švedske zadržava za privatnu uporabu sponzorirani Garmin ureðaj

8.   nakon puta u švedsku po njegovim vlastiti rijeèima : „ ostalo mu je nešto siæe u džepu „

9.   po njegovim vlastitim rijeèima :“ uzimanje provizije od sponzorskih novaca legitiman je èin“

10.   u zadnje dvije godine veæinu svoje energije troši na promociju  i reklamiranje novih citroena citroen dilera AUTOMEHANIKE  u suradnji s drugim nominativnim iu takoðer neaktivnim potpredsjednikom kluba Boris Filipajom ( na susretima, u humanitarnim akcijama, izletima )
        Zašto toliki angažman  ako taj isti diler za klupske akcije nije napravio ništa osim          tiskanja jedne naljepnice Huh?

11.   iako u statusu ne èlana koristi klupski štambilj i ovjerava razne dokumente  ( po statutu jedan je od 4 zastupnika ) te na taj naèin stopira klupske akcije ( npr. Auto moto show, Francuska èitaonica )

12.   i šeæer na kraju sudjelovanje u uzimanju 12.500 kn provizije sa svojim kolegom Boris Filipajom
Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
Pages: « 1 2 3 4 5 6 »
  Print  
 
Jump to: