CITROEN klub Croatia
April 19, 2024, 08:54:00 AM*

Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:


Advanced search  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 »
  Print  
Author Topic: CKH : FINAL CITRO CUT  (Read 67507 times)
ivan 2cv
phpBB Citroforumaš aktivni
*****
Offline Offline

Posts: 68


veni,vidi,vici,fugi.......

dipl.oec,revizor
« Reply #15 on: April 05, 2008, 12:48:38 PM »

Gospodo,
o svemu ovome biti æe obaviješteno (jer mora biti) Državno odvjetništvo.
Ono æe reæi tko ima pravo,tko nije govorio istinu i tko je èinio nepodopštine.
Stvari nisu tako nevine kako se naivno  misli! Pravna država funkcionira!
« Last Edit: April 05, 2008, 12:50:45 PM by ivan 2cv » Logged

borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #16 on: April 06, 2008, 01:52:13 PM »

s obzirom da su popekovci za skupstinu zatrazili izvode od zagrebacke banke i tako mi prikratili veliki posao oko kopiranja ja cu na sanku ostaviti samo 3 papira....danas sam nasao i ugovor CKH s Doflinom na 12.658 kn...PA NEKA GOSPODA OBJASNE CLANOVIMA gdje je novac od automehanike ??...DOSLI SMO DO CISTOG SAH-MATA....jer ne postoiji nacin opravdati toliku sumu...tamo na forumu BORIS FILIPAJ prca o davanju kesa na ruke i svedocima ?!
Kad bi to i bila istina sta su radili tajnik, predsjednik,podpredsjednik i nadzorni odbor ? DA LI SU ONI TI SVJEDOCI Huh?

TO OPET ZAHTIJEVA KOPLETNO MICANJE VODSTVA KLUBA !!!!

NEMA SREDNJEG PUTA !

zatim BORIS FILIPAJ PISE kako sam ja jedini dizao novac i kako je on cist....to je tocno...taj novac nije upitan ni problematican..hvala bogu da smo placali knjigovdstveni servis 2006 i 2007 godine i da je sve provedeno kroz institucije no ovdje PISEM O NOVCU OD AUTOMEHANIKE KOJI JE DOBIVEN A NIKAD NIJE UPLACEN NA RACUN Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh??? i to je PITANJE ZA DRZAVNO ODVJETNISTVO !

evo ugovora:




« Last Edit: May 22, 2012, 08:15:43 AM by borac » Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
ivan 2cv
phpBB Citroforumaš aktivni
*****
Offline Offline

Posts: 68


veni,vidi,vici,fugi.......

dipl.oec,revizor
« Reply #17 on: April 06, 2008, 05:37:38 PM »

s obzirom da su popekovci za skupstinu zatrazili izvode od zagrebacke banke i tako mi prikratili veliki posao oko kopiranja ja cu na sanku ostaviti samo 3 papira....danas sam nasao i ugovor CKH s Doflinom na 12.658 kn...PA NEKA GOSPODA OBJASNE CLANOVIMA gdje je novac od automehanike ??...DOSLI SMO DO CISTOG SAH-MATA....jer ne postoiji nacin opravdati toliku sumu...tamo na forumu BORIS FILIPAJ prca o davanju kesa na ruke i svedocima ?!
Kad bi to i bila istina sta su radili tajnik, predsjednik,podpredsjednik i nadzorni odbor ? DA LI SU ONI TI SVJEDOCI Huh?

TO OPET ZAHTIJEVA KOPLETNO MICANJE VODSTVA KLUBA !!!!

NEMA SREDNJEG PUTA !

zatim BORIS FILIPAJ PISE kako sam ja jedini dizao novac i kako je on cist....to je tocno...taj novac nije upitan ni problematican..hvala bogu da smo placali knjigovdstveni servis 2006 i 2007 godine i da je sve provedeno kroz institucije no ovdje PISEM O NOVCU OD AUTOMEHANIKE KOJI JE DOBIVEN A NIKAD NIJE UPLACEN NA RACUN Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh??? i to je PITANJE ZA DRZAVNO ODVJETNISTVO !


Prema Zakonu o Udrugama (nn 88/01 i 11/02  propisano je da se udruga mora voditi prema naèelima:
-istinitosti
-toènosti
-pouzdanosti
-dosljednosti
-opreznosti
-isticanju suštine nad formom
Zakon o udrugama (nn 88/01 i 11/02)èl.26.definirao je nadležnost za obavljanje nadzora,gdje kaže -èlanovi udruge nadziru rad udruge
Udruga može osnovati i Komisiju za nadzor,èiji èlanovi moraju biti strogo moralne osobe ,a ne poltroni ili neznalice.
Iako èlanovi ckh kluba i komisija nisu  tijekom godine ukazivali na nepravilnosti (ako ih je bilo)koje se navode po forumima,nisu osloboðeni odgovornosti ,prema onoj qui tacent consentire videtur ili kak bi rekli Zagorci -jednaki su oni kaj po lojtre ideju i oni kaj lojtre držiju.
Zakone donosi Sabor !
Osim Zakona o Udrugama,klubovi se moraju pridržavati i
-Zakona o raèunovodstvu (nn 90/92)
-Uredbe o raèunovodstvu neprofitnih organizacija (nn  112/93)
-Pravilnika o knjigovodstvu...........(nn 20/94)
Udruga nakon poslovne godine-koja je i kalendarska godina-najkasnije do 29.veljaèe 2008 imala je obvezu izraditi i podnijeti financijska izvješæa (
 Bilanca,Raèun prihoda i rashoda.Bilješke uz financijska izvješæa) DRŽAVNOM UREDU ZA REVIZIJU
Posebno mi se èini osjetljivo pitanje i odnos Raèunopolagatelja(èl 24 Pravilnika )koji je imao obvezu voditi poslove po Pravilniku jer je za to dobio ovlasti i Naredbodavatelja(èl25)koji je odgovoran kao zakonski predstavnik neprofitne organizacije.
Onaj koji se smatra ispravnim mora istinu dovesti do kraja radi sebe,a i Zakona u kojima na kraju stoje i zakonske sankcije.
Posebna su prièa privatni poslovi za koje postoje i privatne tužbe i to ne treba miješati s radom klubova.

Interesantno je koliko ljudi misli da može voditi klubove,a da o ekonomskoj osnovnoj edukaciji pojma nemaju.
Od mene zauvijek dosta o tome.
Hvala na strpljenju
« Last Edit: April 06, 2008, 05:48:07 PM by ivan 2cv » Logged

borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #18 on: April 06, 2008, 07:15:39 PM »

naravno da propisi postoje ali ruku na srce koliko udruga ih provodi..uvijek jedna ili dve budale preuzimaju sve obaveze dok i sami sebi ne postanu smijesni u borbi za opce dobro....koliko minuta se tajnik i taj tzv nadzorni odbor bavio klubom Huh?  ni 1 minutu gospodo draga a danas su im puna usta statuta !....pitala me zena koji nam je vrag da placamo 5.000 knjigovodstveni servis a imamo budzet 30.000 kn...rekao sam zbog mira u kuci i sada mi je vise nego drago da smo ga imali....ja ciste savijesti pokazujem papire tko ih zeli na uvid premda je to bio posao tajnika i kao sto sam napisao prije 30 dana takoðer  preuzimam odgovornost jer sam znao za borisove i sreckove igre oko provizije a nisam na vrijeme nista poduzeo....zato sam i napisao da je gasenje CKH  jedino kulturno rijesenje jer ovakvi postupci ( + visegodisnja  pasivnost opisana u prvom tekstu u ovoj temi ) dovode do smislenosti postojanja jedne udruge.

stoljecima smo daleko od toga da jednu udrugu vode ozbiljni i odgovorni ljudi koji bi se pridrzavali propisa i etickih normi..nazalost poucen ovakvim situacijama u novom klubu imati cu to na umu .
« Last Edit: April 06, 2008, 07:19:53 PM by Borac 3:41 » Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
ivan 2cv
phpBB Citroforumaš aktivni
*****
Offline Offline

Posts: 68


veni,vidi,vici,fugi.......

dipl.oec,revizor
« Reply #19 on: April 06, 2008, 08:05:54 PM »

naravno da propisi postoje ali ruku na srce koliko udruga ih provodi..uvijek jedna ili dve budale preuzimaju sve obaveze dok i sami sebi ne postanu smijesni u borbi za opce dobro....koliko minuta se tajnik i taj tzv nadzorni odbor bavio klubom Huh?  ni 1 minutu gospodo draga a danas su im puna usta statuta !....pitala me zena koji nam je vrag da placamo 5.000 knjigovodstveni servis a imamo budzet 30.000 kn...rekao sam zbog mira u kuci i sada mi je vise nego drago da smo ga imali....ja ciste savijesti pokazujem papire tko ih zeli na uvid premda je to bio posao tajnika i kao sto sam napisao prije 30 dana takoðer  preuzimam odgovornost jer sam znao za borisove i sreckove igre oko provizije a nisam na vrijeme nista poduzeo....zato sam i napisao da je gasenje CKH  jedino kulturno rijesenje jer ovakvi postupci ( + visegodisnja  pasivnost opisana u prvom tekstu u ovoj temi ) dovode do smislenosti postojanja jedne udruge.

stoljecima smo daleko od toga da jednu udrugu vode ozbiljni i odgovorni ljudi koji bi se pridrzavali propisa i etickih normi..nazalost poucen ovakvim situacijama u novom klubu imati cu to na umu .
Knjig.servis je odradio posao,imate bilance,kartice ,izvješèa
Prezentirati ih Skupštini,a tražiti odgovornost moralnu,materijalnu i kriviènu za eventualne nepodopštine i to uz povrat
tezauriranih novèanih sredstava.Ako je istina da je netko zadržao dio klupskih novèanih sredstava treba ga prokazati,nekad je to bio stup srama
Nažalost danas više nitko srama nema.Ukoliko se prijeðe preko istine imati æe to nesagledive posljedice na èlanstvo!Loše ljude treba eliminirati ,ukoliko postoje,a ne da dobri odlaze i stvara se negativna selekcija!Pozdrav svim ljudima dobre volje da se ova situacija kritièki i objektivno riješi ,a opet sve u cilju danas veæ samo oèuvati citropokret na ovom našem hrvatskom prostoru.

.Nemam pravo više ništa reæi jer nisan èlan ckh.
Logged

borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #20 on: April 06, 2008, 09:13:01 PM »

nisu ni mnogi od njih pa i te kako govore  Tongue...budemo vidjeli kako ce gospoda komentirati spomenute papire koje cu im ostaviti te kako ce uopce opravdati skupstinu koja bi trebala imati 32 prisutna clana ..moje osobno misljenje je da ce 3 ljubavna popek para (srecko+ines, eva+kiki i fran+ivana +  kriminalac boris ) jednostavno u kafani postambiljati papir jer oni imaju samo jedan sveti cilj a to je maknuti druga borca ...onda ce to sve fino zavrsiti u pravnoj sluzbi u uredu za udruge gradskog poglavarstva pa ce tamo gospoda odluciti da li napisati novo rješenje ili ne.....uglavnom gospoda ce jos dugo dugo biti na tapeti sa svim spomenutim radnjama u razno raznim kombinacijama....i nema vise druga borca da se skrivaju iza njegovih leða...ma kraju krajeva vec ova zadnja 2 mjeseca pokazala su o kakvoj druzini je rijec a i vise je nego jasno zasto se zg grupacija morala raspasti

Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
ivan 2cv
phpBB Citroforumaš aktivni
*****
Offline Offline

Posts: 68


veni,vidi,vici,fugi.......

dipl.oec,revizor
« Reply #21 on: April 07, 2008, 08:12:29 AM »

nisu ni mnogi od njih pa i te kako govore  Tongue...budemo vidjeli kako ce gospoda komentirati spomenute papire koje cu im ostaviti te kako ce uopce opravdati skupstinu koja bi trebala imati 32 prisutna clana ..moje osobno misljenje je da ce 3 ljubavna popek para (srecko+ines, eva+kiki i fran+ivana +  kriminalac boris ) jednostavno u kafani postambiljati papir jer oni imaju samo jedan sveti cilj a to je maknuti druga borca ...onda ce to sve fino zavrsiti u pravnoj sluzbi u uredu za udruge gradskog poglavarstva pa ce tamo gospoda odluciti da li napisati novo rješenje ili ne.....uglavnom gospoda ce jos dugo dugo biti na tapeti sa svim spomenutim radnjama u razno raznim kombinacijama....i nema vise druga borca da se skrivaju iza njegovih leða...ma kraju krajeva vec ova zadnja 2 mjeseca pokazala su o kakvoj druzini je rijec a i vise je nego jasno zasto se zg grupacija morala raspasti


Za dokumentirati stvari postoji fotoaparat! Posebno molim te fotografiraj predsjednika Nadzora,koji je osobno za mene "divna # osoba.
Logged

borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #22 on: April 10, 2008, 01:53:24 PM »

dosta su popeki pisali o tome kako sam ilegalno na zadnjem susretu okupirao parkiraliste hnk i time nastetio ugledu kluba i kako me treba kazniti hahahahhaa...zamislite borca koji pokazuje srednjak policiji i ravnatelju hnk-a i parkirava 40 starih citroena jer je jaci i veci i od bandica...vrag mi nije dao mira pa sam od poglavarstva zatrazio da mi faksiraju dozvolu:




i taj cu dokument ostaviti na snku za kafansku skupstinu....
« Last Edit: April 06, 2012, 07:17:52 AM by borac » Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #23 on: April 14, 2008, 06:59:58 PM »

danas pricam s jasminom iz ch i veli kako je zvala advokatica od popekovaca i bunila se zasto je isao tekst u medije o citreon klubu croatia i njihovoj stranici....Huh?? pa ta zena je doista presmjesna odvjetnica ako je to njeno poimanje prava...shvacam kad neuki srecko  trkelja  gluposti o pravu i pravdi i zakonima ali takva kolicina neznanja je doista facinantna....gospodo zivimo u demokraciji...21. stoljecu...nema cenzure ....intternet i proces informacija ne poznaju granice....

.DRAGI LIMA KOJI SI SVAKI DAN NA FORUMU I KOJI KOPIRAS OVE POSTOVE DAJ IM KOPIRAJ I OVAJ:

citroen klub croatia je cinjenica iliti fakt ..registriran klub koji postoji i koji ce postojati i koji vodi borac i koji ce imati svoje sadrzaje i koji ima ljude koji ga zele i koji ima svoj put sviðalo se to nekom ili ne ....pocnite se baviti svojim klubom....u protekla 2 mjeseca gledamo  3000 postova o borcu i zabokrecinu koju je tesko opisati...trenutno imate jako puno smeca u vlastitim dvoristu pa cak i kriminalca koji je zavrsio na policiji ali vi se bavite imenom CKC i muci vas clanak o klubu u medijima .....gospodo tastina i ego su zeznuta stvar....

shvatite takoðer da je citroen hrvatska otvorena svakom klubu koji promovira citroen....bilo da je star 3 dana ili 30 godina ....
CKC ima sreðenu papirologiju....stranicu....i program za 2008.g i kao takav nastavlja suradnju s citroen hrvatskom zvala vasa pravnica ili ne....

i malo lirike za kraj:

CITROEN KLUB CROATIA JE KAO KAVIJAR U FINOM  DECENTNOM  PAKOVANJU  U DIZAJNERSKOJ AMBALAŽI ZA PLEMENITU CITRO GOSPODU KOJA UZIVA U PIKATNIM ZALOGAJIMA I NEPONOVLJIVIM TRENUCIMA ! SAMO ODABRANI ZNAJU SVOJIM CULIMA UKROTITI VRIJEME I SPOZNATI PRAVU STVAR !
ZIVJELI !



« Last Edit: April 14, 2008, 07:11:40 PM by Borac 3:41 » Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #24 on: April 17, 2008, 09:51:31 AM »

lima lijepo te molim da podsjetis popek komunu da se  neugodna dokumentacija nalazi na sanku....hvala....nadam se da ce se skupiti 32 clana kluba  Wink

« Last Edit: April 06, 2012, 07:18:06 AM by borac » Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #25 on: April 17, 2008, 03:05:23 PM »

DOKUMENTI SU PREDANI u kafani..dodao sam i ispise zagrebacke banke gdje se lijepo moze provijeriti clanstvo....


evo i kafane DIV  Shocked
« Last Edit: April 06, 2012, 07:18:22 AM by borac » Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #26 on: April 18, 2008, 07:08:07 AM »

cujem da je bilo 7-ero ljudi i 2 peseka u kafani !  Shocked

Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
ivan 2cv
phpBB Citroforumaš aktivni
*****
Offline Offline

Posts: 68


veni,vidi,vici,fugi.......

dipl.oec,revizor
« Reply #27 on: April 18, 2008, 08:34:32 AM »

Molim ,kakvi su zakljuèci sa Skupštine CKH od juèer?
Zna li se kako su riješeni toliko puta na forum stavljani nesporazumi i optužbe.
Bilo bi to jako dobro,zbog objektivne istine i profiliranja èlanstva u oba kluba,znati.
« Last Edit: April 18, 2008, 08:36:56 AM by ivan 2cv » Logged

borac
na forumu od 26.1. 2003.
Administrator
phpBB Citroforumaš neizlječivi
*****
Offline Offline

Posts: 10.778


Zagreb-Maximir-Bukovac


WWW Email
« Reply #28 on: April 18, 2008, 08:42:57 AM »

to ipak moras na popek forumu pitati ..tamo svi citaju a nitko nista ne pita !

sreo sam jednog gospona koji je zeli doci  ali je vani vidio samo jednog spaceka pa se razocarano okrenuo i otisao kuci  Cool
Logged

AK400 -1974
VeloSoleX - 1971
2cv -1990
žičara -1963

14.300 fotografija u 269 albuma i 19 kategorija pregledane su 817.011 puta

!!!

http://www.youtube.com/user/retro5s5
ivan 2cv
phpBB Citroforumaš aktivni
*****
Offline Offline

Posts: 68


veni,vidi,vici,fugi.......

dipl.oec,revizor
« Reply #29 on: April 18, 2008, 09:01:30 AM »

to ipak moras na popek forumu pitati ..tamo svi citaju a nitko nista ne pita !

sreo sam jednog gospona koji je zeli doci  ali je vani vidio samo jednog spaceka pa se razocarano okrenuo i otisao kuci  Cool

Strpimo se malo !!
Moraš poštom dobiti zakljuèke,ipak te Skupština razriješila dužnosti(pretpostavljam),znaæi moraš biti obaviješten.
Nadam se da neæe biti poslan samo izvod iz Zakljuèaka,pod 1.toèkom.
Bitno je znati,napominjem još jednom,što je Skupština CKH zakljuèila.
Logged

Pages: « 1 2 3 4 5 6 »
  Print  
 
Jump to: